Donanım

450 TL’lik kablosuz kulak üstü kulaklığın fiyatı 130 TL’ye düştü! Bu fırsat kaçmaz!

Son dönemin trend aksesuarlarından birisi de kulak üstü kulaklıklar diyebiliriz. Şimdi ise bilinen bir marka sevilen modelinin fiyatını önemli oranda düşürmüş durumda. İşte detaylar.

450 TL’lik kablosuz kulak üstü kulaklığın fiyatı 130 TL’ye düştü! Bu fırsat kaçmaz!

Artık kablolu kulaklılar miadını doldurdu diyebiliriz. Bu durumda kablosuz kulaklık fiyatlarının hayli uygun seviyelere düşmesi de önemli bir rol oynuyor. Hali hazırda 200 TL altına bile oldukça kaliteli kablosuz kulaklıklar almak mümkün.

İşin güzel yanı ise bu fiyatların mevcut yaz kampanyaları sayesinde daha da düşüyor olması. Normal şartlarda 450 – 500 TL bandına satılan pek çok ürünü şu sıralar 200 TL’nin altında fiyatlara almamız mümkün.

Bugün sizlere tavsiye edeceğimiz ürün de tam olarak böyle bir kulaklık. Normal şartlarda 450 TL bandına satılan bu kulaklığın fiyatı şu sıralar 130 TL’ye kadar düşmüş durumda.

450 TL’lik kablosuz kulak üstü kulaklığın fiyatı 130 TL’ye düştü! Bu fırsat kaçmaz!

Aktif gürültü engelleme özelliği bulunan cihaz 14 farklı ses moduna sahip. Tek şarj ile 10 saat çalma süresi sunan bu kulaklığın bekleme süresi ise 200 saat. Oldukça kaliteli bir malzeme yapısına sahip olan bu model ile 10 metre mesafeye kadar kesintisiz bir şekilde müzik dinleyebiliyorsunuz.

Elbette buradaki kilit nokta ürünün fiyatı. Bu kulaklığın fiyatı şu sıralar yalnızca 129 TL. Eğri oturup doğru konuşmamız gerekiyor. Mevcut ekonomik şartlarda bu kulaklığı 129 TL’ye satın alabiliyor olmamız gerçek bir mucize.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Ürün stoklarla sınırlı.  Dolayısıyla verdiğimiz linke tıkladığınızda ürün çoktan tükenmiş de olabilir.

Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Kayhan
Kulaklığın adı ne adı adını yaz adı ne adi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.