Donanım

520 TL’lik cüzdanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu fırsatı!

Erkekler için olmazsa olmaz aksesuarlardan birisi de cüzdan diyebiliriz. Peki iyi bir cüzdanı çok ucuza almanız mümkün mü? Elbette! İşte tüm detaylar.

520 TL’lik cüzdanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu fırsatı!

Seri sonu ürünlerde müthiş kampanyalar devam ediyor. Bugün sizlere bahsedeceğimiz ürün ise teknoloji ile harmanlanmış olan bir cüzdan.

Söz konusu erkekler olduğunda cüzdan modellerinin önemli bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde gencinden yaşlısına hemen her erkeğin cebinde mutlaka iyi kötü bir cüzdan vardır. Elbette gelişen teknoloji cüzdan tasarımlarını da etkiledi.

Şunu kabul etmek gerekiyor. Artık pek çok kişi yanında nakit bile taşımıyor. Çünkü kredi kartları, banka kartları ya da akıllı telefonları ile basit bir şekilde ödeme yapabiliyorlar. Nitekim cüzdan tasarımları da bu ihtiyaçlara göre tasarlanıyor.

Eski cüzdanlar genel olarak bozuk para cebi ve kağıt paraları saklama bölümü bulunuyordu. Modern cüzdanlarda ise kartlar için özel bir bölüm yapılıyor. Bu bölümden kartlar özel bir mekanizma ile çıkıyor ve dilediğinizi kullanabiliyorsunuz.

520 TL’lik cüzdanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu fırsatı!

Hatta yeni nesil cüzdanlarda özel bir koruma yöntemine de yer veriliyor. Bu koruma yöntemi sayesinde cüzdanınızdaki kartların temassız ödeme özelliğinin kullanılmasının önüne geçilmiş oluyor. Sizlere indirim haberini vereceğimiz cüzdan da tam olarak böyle bir model.

Çok değil yaz aylarında 500 TL civarına satılan bu cüzdan şu anda 50 TL’ye kadar düşmüş durumda. Şaka değil gerçek. 2 kilo domates parasına son derece muazzam bir cüzdana sahip olabilirsiniz. Yalnız ürünün stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım.

Dilerseniz ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Ahmet usanmaz
Amma attnız bee ben aldım 5 para etmez mekanizması plastik basit bişey derisi suni deri hiç de kullanşlı değil..lütf3n tavsiye ettiğiniz ürünü önce bir alın siz değerl3ndirin sonra tavsiye edin. .bununla beraber sizin sözünüze tavsiyenize ve yönlendirmenize artık itimat etmeyeceğim 0 puan size
Cevapla
Aydın
Bugun cuzdan aldım sayenizde 50 tlye
Cevapla
Özcan temel
Öncelikle teşekkür ediyorum.sayenizde ucuz kaliteli alışveriş yapmamıza vesile oluyorsunuz.iyi çalışmalar,kolay gelsin.tesekkurle.
Cevapla
Ahmet.yapar.gormeklazim
Görmek lazım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.