Donanım

7 inçlik tableti kulağınıza götürecek cesaretiniz var mı?

7 inçlik telefon tablet karışımı Asus Fonepad ile sesli görüşme yapılabiliyor.

7 inçlik tableti kulağınıza götürecek cesaretiniz var mı?

Barselona'da düzenlenen MWC 2013 etkinliğinde ASUS firması iki yeni cihaz duyurdu. Bunlar akıllı telefon / tablet karışımı Asus Padfone Infinity ve 7 inçlik Nexus 7 gibi ancak akıllı telefon/tablet karışımı Asus Fonepad.

Evet yanlış duymadınız! 7 inçlik ASUS Fonepad tablet özelliğinin yanısıra 3G üzerinden sesli görüşmelere izin veriyor. Cihaz bu haliyle bir nevi telefon sayılıyor. Yani 7 inç bir cihazı kulağınıza götürüp konuşabileceksiniz. Oldukça garip değil mi?

1361861534_asus-fonepad-phone-talk-2.jpg

Ancak bu cihazın fiyatının uygun olacağı düşünüldüğünde oldukça avantajlı görünüyor. Bu tablet ile bir akıllı telefon kalitesinde kulaklık kullanarak sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca insanların içinde 7 inçlik bir cihazı kulağınıza götürüp konuşmak cesaret ister. ASUS firması böyle olacağını düşünüyor ve bunun için kulağa götürülen telefonun düşme riskini göze alarak cihazın arka kısmında metal bir kasa kullanmış.

1361861546_asus-fonepad-phone-talk-1.jpg

Asus, Bu tablet telefon karışımı cihazın kullanım şeklini gösteren video yayınlamış Görünüşe göre şirket bu cihazı kulaklıkla değil direk kulağa götürülerek kullanılacağını düşünüyor.

Aşağıda cihazın tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
panpa
hediye edin o tableti bana değil kulağıma burnuma dayayıp konuşurum panpa.
Cevapla
remky
insanoglu fizik yapisi olarak gittikce kuculuyor osmanli zamanindaki gibi insanlar olsa su zamanda 7" rahat kullanilir
Cevapla
tamer
soruya cevap veriyorum: yok. en fazla 5,5... note 2 gercekten limitleri zorluyor.
Cevapla
Misafir
madem bu kadar büyük olacaklardı ne halt yemeye eski ilk çıkan telefonları bıraktıkki ??
Cevapla
Misafir
KENARLARINDAKİ BOŞLUKLAR OLMASA HAFİF VE BATARYA ÖMRÜ DAHA FAZLA OLSA ÇOK HARİKA BİR CİHAZ OLURDI. VE TABİKİ FULL HD KAYITT..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.