7 kablosuz oyun kontrolcüsü! - Page 1

Razer serval isimli kablosuz oyun kontrolcüsü şimdilik sadece Android desteği sunuyor. Cihaz için PC desteği de düşünülüyor ancak henüz geliştirme aşamasında. Bluetooth ile bağlantı kuran kontrolcü, Android ile tam uyum vaad ediyor. Tablet ve akıllı telefonunuzu bağlamak için kontrolcünün üzerindeki stand bölümü son derece işlevsel ve çoğu cihazı destekliyor. Tuşların yerleşimi Xbox kontrolcüsünü anımsatıyor.

Fiyat: 79 Dolar

7 kablosuz oyun kontrolcüsü! - Page 2

Oyuncular için mekanik klavye konusunda lider firma olan Steelseries, mobil tarafı da boş geçmemiş. Stratus XL olarak adlandırılan kablosuz oyun kontrolcüsünün PC – Android ve iOS – Mac versiyonları mevcut. PC ve Android desteği sunan versiyon 49 Dolardan, Mac ve iOS desteği sunan versiyon ise 59 Dolardan satılıyor. AA piller ile çalışan kontrolcüsü tam 40 saat pil ömrü vaad ediyor. Ancak telefon ve tableti bağlamak için bir aparata sahip değil.

Fiyat: 49-59 Dolar

7 kablosuz oyun kontrolcüsü! - Page 3

Moga Rebel isimli kablosuz oyun kontrolcüsü, tasarımı itibariyle bize yine Xbox kontrolcüsünü anımsattı. Ürün sadece iOS desteği sunuyor. iPhone ve iPad cihazlar ile Bluetooth üzerinden iletişim kuran bu oyun kolu 79 Dolarlık fiyat etiketine sahip. Tablet ve telefonu yerleştirmek için bir aparat mevcut.

Fiyat: 79 Dolar

7 kablosuz oyun kontrolcüsü! - Page 4

Mad Catz LYNX 3 isimli kablosuz oyun kontrolcüsü, tasarım olarak listenin en yaratıcı çözümlerinden biri sunuyor. Android ve PC desteği sunan bu oyun kolu, taşımak istediğinizde katlanabiliyor. Bu sayede az yer kaplıyor ve istediğiniz yere götürmenizi sağlıyor. Ayrıca telefon ve tableti tutmak için özel bir aparata da sahip. Bu kontrolcü, içerisinde dahili bir pil ile geliyor ve tek bir şarj ile 30 saat oynama süresi sunuyor.

Fiyat: 69 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.