Donanım

750 TL'lik kulaküstü kulaklığın fiyatı 115 TL’ye düştü! Sınırlı sayıda ürün için geçerli!

Popülaritesi git gide artan kablosuz kulaküstü kulaklık modellerinde müthiş bir indirim kampanyası söz konusu. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

750 TL'lik kulaküstü kulaklığın fiyatı 115 TL’ye düştü! Sınırlı sayıda ürün için geçerli!

Artık kablolu kulaklığınızı bir kenara bırakıp, tamamen kablosuz bir kulaklığa geçme vaktiniz çoktan geldi.

Söz konusu teknoloji olduğunda önemli bir eşiğin hemen önünde olduğumuzu söyleyebiliriz. Kısa süre içerisinde hayal bile edemeyeceğimiz teknolojilere kavuştuk. Nitekim bunlardan bir tanesi de kablosuz kulaklıklar diyebiliriz.

Özellikle son dönemlerde kablosuz kulaklıklara olan ilgi büyük oranda artmış durumda. Hatta öyle ki artık kablolu kulaklık kullanan kalmadı diyebiliriz. Üstelik bu trend kablosuz kulaklıkların ucuzlamasının da önünü açmış oldu.

Çok değil bir iki sene öncesine kadar kablosuz bir kulaküstü kulaklık için takribi olarak 1000 TL ve üzeri fiyatları gözden çıkarmanız gerekiyordu. Lakin geldiğimiz noktada 200 TL’nin altına bile kablosuz kulaküstü kulaklık satın almanız mümkün.

750 TL'lik kulaküstü kulaklığın fiyatı 115 TL’ye düştü! Sınırlı sayıda ürün için geçerli!

Elbette doğru zamanda doğru e-ticaret kanalına bakarsanız, normalde çok daha pahalı olan bir ürünü, çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Sizlere önereceğimiz ürün de birkaç ay öncesine kadar 500 TL’nin üzerinde fiyatlardan satılıyordu. Lakin şimdilerde fiyatı 115 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Ürün ergonomik olarak son derece rahat. Kulaklık kısımlarındaki süngerler özel bir malzemeden üretilmiş. Bu sayede hem terleme yapmıyor, hem de  belli bir süre sonra kulağınızı acıtmıyor. Böyle bir ürün için 115 TL'nin oldukça komik bir meblağ olduğunu söyleyebiliriz. 

Dilerseniz bahse konu ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.