Donanım

950 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 130 TL’ye düştü! Üstelik ikincisi 1 TL!

Artık yaz mevsiminin son günlerine yaklaştık. Hal böyle olunca güneş gözlüğü fiyatları da düşmeye başladı. İşte size fırsat.

950 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 130 TL’ye düştü! Üstelik ikincisi 1 TL!

Kış aylarına artık merhaba dedik. Bu sayede sezon sonuna kalan güneş gözlüklerinin fiyatı da önemli oranda düşmeye başladı.

Eylül ayına girdik. Dolayısıyla artık yaz mevsiminin resmen sona erdiğini söyleyebiliriz. Elbette yazın sona ermesi bazı ürünlerde de önemli indirimler olacağı anlamına geliyor.

Yaz sezonunun sonuna gelmemizle birlikte güneş gözlüklerinde de müthiş indirimler sahne almaya başladı. Seri sonu ürünlerin fiyatı hızlı bir şekilde düşüyor.

Güneş gözlüklerinin yaza özel bir aksesuar olduğunu söyleyebiliriz. Genele baktığımızda bu aksesuarların fiyatı ilkbahar aylarında artmaya başlar. Yaz aylarının sonlarına doğru da düşer. Bu durumun temel nedeni ise sonbaharda yeni sezon gözlüklerin envantere girecek olmasıdır.

Hali hazırda yaz aylarının sonlarına yaklaşmış durumdayız. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte güneş gözlüğü fiyatlarında büyük düşüşler yaşanması bizler için sürpriz olmayacaktır.

Aslında durumu şu şekilde özetlemek mümkün. Şimdilerde güneş gözlüğü almanın tam da zamanı. Zira kısa süre öncesine kadar 900 TL’ye satılan Aqua Di Polo güneş gözlüğünün fiyatı bile 110 TL’ye düşmüş durumda.

900 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 110 TL’ye düştü! Sezon sonu fırsatı!

Son derece şık görünen bu gözlüğün fiyatının düşmesindeki temel etken ise sezonun sona ermesi. Muhtemelen Aqua Di Polo önümüzdeki yıl farklı ürünler satışa sunacağı için mevcut modelinin fiyatını da düşürdü.

Dip not olarak belirtelim. Kampanyalı fiyattan satılan gözlük adedi hayli sınırlı. Dolayısıyla siz linke tıkladığınızda ürünler tamamen tükenmiş olabilir ya da fiyatında bir dizi değişiklik olabilir.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizlere indirimli satış linkini verelim. Dilerseniz Aqua Di Polo 1987 güneş gözlüğünün indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Kampanyalı fiyatların stoklarla sınırlı olduğunu birkez daha hatırlatalım.

Yorumlar
nur sarı
güzlük almanın tam zamanı bende son baharda gözlük reyonu olan bir eczaneden çok ucuza almıştım şimdi 131 liraya iki tane varken alırım zaten işportadakiler elli lira askısıyla devrildi adam birşey olmaz bunlar plastik dedi üstelik çok kaliteli büyük kutularıda var
Cevapla
Ahmet
Bütün yaz boyunca 80 TL olan gözlük nasıl 950 TL ye çıkıyor.Birde utanmadan 130 TL ye düştü diyordunuz.
Cevapla
Öztürk
Ozaman bu gözlüğü alanlar 780 tl fazlamı ödedi buna devletin el atması lazım kazanca bak yüzde kaçyüz
Cevapla
İshak Akkaya
Gozluk
Cevapla
Veli
Zaten 100 tl lik gözlük pahalı bile
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.