Acer Predator 17X dizüstü, G1 masaüstü ve Z1 görüntüler - Page 1

Öncelikle etkinliğin yıldızı olan Predator G1'den bahsetmekte yarar var. 6. nesil Intel Core işlemcilerle güçlendirilen Predator G1, tam boyutlu Nvidia GTX Titan X ekran kartı ile birlikte geliyor. Dahası, bilgisayarlarda 64 GB'a kadar DDR4 RAM bulmak mümkün. Predator G1 serisi, tahmin edebileceğiniz gibi, gelişmiş bir VR desteğiyle geliyor.

Acer Predator 17X dizüstü, G1 masaüstü ve Z1 görüntüler - Page 2

Predator G1'in sahneye büyük bir çanta içerisinde geldiğini söylememiz, herhalde boyutları konusunda fikir sahibi olmanız için yeterli. Tanıtım sırasında, Predator G1'i sipariş eden ilk 1.000 kişinin, bu çantaya da ücretsiz sahip olacağı müjdesi verildi.

Acer Predator 17X dizüstü, G1 masaüstü ve Z1 görüntüler - Page 3

Predator 17X serisi laptop'lar ise, gelişmiş overclock yetenekleri ve masaüstü performansına eşdeğer bir performans sunacağı iddiası ile dikkat çekiyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, 17X de VR desteğine sahip. Acer, hem Predator G1'in, hem de Predator 17X'in, şu an kabul gören 4 VR standardının hepsini destekleyen ilk sistemler olduğunu söylüyor. Bu standartlar arasında Oculus Rift ve HTC Vive desteği de bulunuyor.

Acer Predator 17X dizüstü, G1 masaüstü ve Z1 görüntüler - Page 4

Switch Alpha 12, Acer'ın Microsoft Surface cevabı olarak nitelendirilebilir. 6. nesil Core İ serisi işlemcilere yer veren Switch Alpha 12, Acer'a göre dünyanın fansız ilk 2-in-1 laptop'u.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.