Donanım

Acer yeni tabletleri Iconia Tab 7 ve Iconia One 7’yi tanıttı

Acer bugün New York'taki “Bir Dokunuş Daha Bağlı" lansmanında Acer Iconia Tab 7 ve Iconia One 7'yi tanıttı.

Acer yeni tabletleri Iconia Tab 7 ve Iconia One 7’yi tanıttı

Acer bugün New York City'deki “Bir Dokunuş Daha Bağ lansmanında Acer Iconia Tab 7'yi tanıttı. Ses fonksiyonelliği ve 3G bağlantısı ile donatılan Acer Iconia Tab 7 en çok kullanılan iki mobil iletişim cihazının (telefon ve tablet) çok portatif, şık bir tasarımla ve canlı 7 inç bir ekranla bir araya getirilmesiyle yaratıldı.  Kullanıcılar internette gezinme, iletişimde kalma, haberleri, etkinlikleri ve sosyal ağları takip etmenin yanı sıra sesli aramalardan faydalanmak için de 3G'yi kullanabilirler.

 1398866367_iconiatab7-a1-713blackwp-02.jpg

Şık, ince ve usta bir tasarım
Acer Iconia Tab 7 inceliği ile şık bir görünüme ve anotlanmış gümüş tasarımı ile temiz ve sade bir dokunma hissine sahiptir.

0.89 cm kalınlığındaki gövdesi, 11.6 cm genişliği ve 298¹ gr ağırlığı ile Acer Iconia Tab 7'yi telefon görüşmeleri ve internette gezinmek için tek elde kullanmak son derece rahattır ve bunun yanısıra metinleri okumak ve video izlemek için de yeterince büyüktür.

 1398866377_iconiatab7-a1-713blackwp-05.jpg

Etkileyici medya performansı ve görüntüleme

İki ekran boyutuyla temin edilebilen bu cihaz, IPS teknolojili 7 inç ekranıyla geniş görüntüleme açılarından keskin, gerçek gibi renkler için 1280x800 HD¹ çözünürlüğe kadar üstün kaliteli  görseller sunar. Ayrıca, güçlü dört çekirdekli işlemcisi sayesinde kullanıcılar Acer Iconia Tab 7'leri ile çok daha fazlasını yapabilirler. Android 4.4 (Kit Kat)² işletim sistemine sahip olan Acer Iconia Tab 7’nin iki kamerası kullanıcıların en önemli anlarını yakalamalarını sağlar.

Parmak uçunuzla tıklayın, çekin ve sıkışn
Tüm bu tıklama, çekme ve sıkıştırmalarla ekranlar oldukça kirlenebilir, fakat Acer Iconia Tab 7'de bu durum meydana gelmez. Parmak izi önleyici bir kaplama¹ ile donatılmış ve böylece kirli parmak izleri ve lekeler azaltılırken temizlemesi de çok daha kolay bir hale getirilmiştir. 

 Acer Iconia Tab 7 daha fazla içerik taşımak ve kolay paylaşım için ilave depolama sağlayan bir MicroSD™ kart yuvasına da sahiptir.  Kullanıcılar daha fazla depolamadan faydalanmak için AcerCloud™ özelliğini kullanabilir ; video, fotoğraf, müzik ve belgelerini birden çok cihaz arasında sorunsuz bir şekilde paylaşmanın keyifini çıkarabilirler.

Temin Edilebilirlik ve fiyatlandırma

Acer Iconia Tab 7 Mayıs ayının sonundan itibaren 149€'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Sonraki sayfada Acer Iconia One 7'yi inceleyebilirsiniz.

IntelInside® kullanan ve çok kolay taşınabilen bu cihaz ; eğlence, heyecan, şık tasarım ve benzersiz renk seçenekleri arayan herkes için ideal bir tablet. Uygun fiyatı bu ürünü aileler, çocuklar, yeni kullanıcılar ve bütçesi kısıtlı olan herkes için daha da cazip bir hale getirmektedir.

Kesintisiz hareketler ve gerçeğe yakın görseller 

Intel® Atom™ Z2560 işlemci sayesinde oyunlar ve videolar Acer Iconia One 7'de kesintisiz biçimde oynatılabilir. 7 inç LED arka aydınlatmalı ve IPS¹ teknolojisine sahip HD ekran; oyunlar, web siteleri, e-kitaplar ve tüm görsellerin net ve canlı gözükmelerini garanti etmek için 1280x800 çözünürlüğe sahiptir. 16:10 ekran videolar için idealdir ve kullanıcılar 720p video izlerken 7 saate kadar pil ömründen faydalanabilirler. Acer Iconia One 7 Android 4.2 (Jelly Bean) ile çalışmaktadır ve Andoid 4.4'e (Kitkat) yükseltilebilir.

 1398866460_iconia-one-7b1-730b1-730hdblackwp03.jpg

Çarpıcı tasarım

Acer Iconia One 7’nin her hayat tarzına uygun farklı renk seçenekleri² bulunmaktadır.  Arka kasası benzersiz bir görünüm ve duygu veren şık dokulu bir desene sahipken aynı zamanda da kayma önleyici özelliği vardır. Acer Iconia One 7'nin ince profili yalnızca şık olmakla kalmaz, aynı zamanda tek elinizle kullanılması da çok kolaydır. Yalnızca 8,9 mm kalınlığındadır ve hem kullanımı hem de paylaşımı eğlenceli, hafif bir yol arkadaşıdır.

1398866473_iconia-one-7b1-730b1-730hdblackwp04.jpg

Acer Iconia One 7 en önemli anlarınızın yakalamak için ön ve arka kameralarla ve daha net sesler için iki hoparlörle donatılmıştır.  Ayrıca, daha fazla içerik taşımak ve kolay paylaşım için ilave depolama sağlayan bir MicroSD™ kart yuvasına sahiptir. Kullanıcılar daha fazla depolamadan faydalanmak için AcerCloud™ özelliğini kullanabilir ve video, fotoğraf, müzik ve belgelerini birden çok cihaz arasında sorunsuz bir şekilde paylaşmanın tadını çıkarabilirler.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Iconia One 7 Mayıs ayının ortasından itibaren 139€'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.