Donanım

Acer'dan AMD Freesync teknolojisine sahip yeni oyun monitörü XG270HU

Hızlı 1ms yanıtlama süresi ve kenardan kenara çerçevesiz ekran kusursuz bir görüntüleme sağlar

Acer'dan AMD Freesync teknolojisine sahip yeni oyun monitörü XG270HU

AMD Radeon™ R-Serisi GPU için AMD FreeSync™ teknolojisine ve desteğine sahip Acer XG270HU oyun monitörü kullanıcılara çok daha sorunsuz bir oyun deneyimi yaşatmak için ekran donmalarını ortadan kaldırıyor. Bu 27 inçlik monitör aynı zamanda geliştirilmiş oyun performansı ve mükemmel görüntüleme için WQHD (2560 x 1440) çözünürlük, hızlı bir 144Hz yenileme oranı ve kenardan kenara çerçevesiz bir tasarımla birlikte gelmekte.

FreeSync™ teknolojisiyle, XG270HU monitörünün kadrajları yırtılma ve tutukluk yapmanın önlenmesi için grafik kartının kadraıyla senkronize edidi. Bu teknoloji ağırlaşma ve gecikmeyi minimuma indirir ve böylece modern oyunların keyfini çıkarabilmek için gerekli olan son derece sorunsuz aksiyon sıraları sunmaktadır.

XG270HU’nun kenardan kenara çerçevesiz ekranı görüntüleme alanını maksimuma çıkarıyor ve çoklu monitör kurulumları için mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunmayı vaadediyor. Hızlı 1ms yanıtlama süresi eylem ve hareketli geçişlerin kaybolma ve gölgelenme etkileri olmadan sorunsuz bir şekilde sunulmasını garanti ediyor.

XG270HU Acer’ın karakteristik oyun görsel kimliği ve alt yatay çerçevesinin kalın turuncu çizgisiyle tasarlanmıştır ve taban kısmını vurgular. Bu monitör kolay bağlanabilirlik için HDMI 2.0, dual-link DVI, DisplayPort 1.2 ve 2 x 2W hoparlörlere sahiptir.

1424701661_xg270hu-01.jpg

Göz yorulmasını azaltmak ve uzun süreli kullanımdan dolayı gözlere zarar gelmesini önlemek amacıyla, XG270HU Acer EyeProtect teknolojileriyle üretilmiştir. Bunların arasında, dengeli bir güç kaynağı aracılığıyla ekranın titremesini ortadan kaldıran titreşim önleme teknolojisi; parlama yapmayan panelde ortamdaki ışık kaynaklarından gelen yansımayı azaltan ComfyView, uygun olmayan ışıklandırmada çalışırken ekran parlaklığını ayarlayan şük karartma teknolojisi ve mavi ışığıazaltmak için mavi ışık filtresi bulunmaktadır.

Acer 24, 27 ve 28 inç boyutlarında ve FHD, WQHD ve 4K2K UHD çözünürlüğe sahip ekranlarla pazardaki en kapsamlı oyun monitörü serilerine sahiptir ve en yeni teknolojilerle ürün geliştirmeye devam edecektir.

Temin Edilebilirlik

Acer XG270HU monitör Mart 2015'ten itibaren Türkiye’de 599 $’dan başlayan fiyatlara temin edilebilecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.