Donanım

Acer'ın dokunmatik laptopu satışa çıkıyor!

Acer Windows 8 dokunmatik bilgisayarını satışa çıkarıyor!

Acer'ın dokunmatik laptopu satışa çıkıyor!

Acer Windows 8 laptopu Home Shopping Network sistemiyle bilgisayar marketine bomba gibi geliyor. Dokunmatik bilgisayarlar arasında henüz ucuz bir ürün gelmedi. Acer'ın bu cihazının ucuz olmadığını belirtmekte fayda var.

Genel özelliklerine bakacak olursak, 1.7 GHz Intel Core i5-3317U Ivy Bridge işlemci, 750 GB hard disk, DVD sürücü, 1 inçten daha az incelik ve 5.4 pound ağırlığa sahip olacak. Ekran özellikleri de 15.6 inç boyutlarında ve 1366x768 piksel çözünürlüğe sahip ekran Windows 8'in dokunmatik paneli için güzel ve kullanışlı bir ara yüz sunacak.

1349867091_acer-windows-8-touchscreen-laptop.jpg

Apple MacBook'larla karşılaştıracak olursak, henüz dokunmatik bir MacBook bilgisayarın çıkmamış olması Apple'a dezavantaj sağlıyor. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda bundan sonra daha çok dokunmatik teknolojileri duyacağız.

Ve fiyat konusuna gelecek olursak, Acer Windows 8 ile satışa çıkaracağı bu bilgisayarını 999.95$ fiyatla satışa çıkarıyor. Acer'ın yeni bilgisayarı 26 Ekim'de kullanıcılarıyla buluşacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.