ADATA XPG INFAREX K20 kazanma fırsatı!

ADATA INFAREX K20, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında yüksek performans değerleri ile dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu klavyesi. Bu hafta ADATA INFAREX K20'yi bir Teknolojioku takipçisine hediye ediyoruz! İşte detaylar!

ADATA XPG INFAREX K20 kazanma fırsatı!

Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi bizden bir adet ADATA XPG INFAREX K20 oyuncu klavyesi kazanacak. Daha öncesinde farklı oyuncu ekipmanları için de yarışmalar düzenlemiştik. Bu sefer ise kaliteli bir oyuncu klavyesi ile karşınızdayız. 

ADATA XPG INFAREX K20 kazanma fırsatı!

6-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz yarışmamızın kuralları ise oldukça basit:

(Yukarıda yer alan Instagram gönderisini beğenerek ve üç arkadaşınızı yorumlar kısmından etiketleyerek yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz. )

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 6-13 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Instagram aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer kullanıcı ile iletişim sağlanamaz ise yedek talihli ile hediye için iletişim kurulacaktır.
  • Hediyenin kargo ücreti bize aittir.
  • Yarışmayı kazanan kişinin Instagram abonemiz olması gerekmektedir. 

Şimdiden herkese bol şanslar! Yeni bir çekilişte görüşmek üzere.