Donanım

ADATA XPG INFAREX M20 kazanma fırsatı!

ADATA INFAREX M20, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında yüksek performans değerleri ile dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu faresi. Bu hafta incelemesini yaptığımız ADATA INFAREX M20'yi bir Teknolojioku takipçisine hediye ediyoruz! İşte detaylar!

ADATA XPG INFAREX M20 kazanma fırsatı!

Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi bizden bir adet ADATA XPG INFAREX M20 oyuncu faresi kazanacak. Daha öncesinde farklı oyuncu ekipmanları için de yarışmalar düzenlemiştik. Bu sefer ise kaliteli bir oyuncu faresi hediye ediyoruz.

ADATA XPG INFAREX M20 kazanma fırsatı!

3-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz yarışmamızın kuralları ise oldukça basit:

(Yukarıda yer alan Instagram gönderisini beğenerek ve üç arkadaşınızı yorumlar kısmından etiketleyerek yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz. )

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 3-10 Nisan tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Instagram aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 17:00'da sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer kullanıcı ile iletişim sağlanamaz ise yedek talihli ile hediye için iletişim kurulacaktır.
  • Hediyenin kargo ücreti bize aittir.
  • Yarışmayı kazanan kişinin Instagram abonemiz olması gerekmektedir. 

Şimdiden herkese bol şanslar! Yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.