Donanım

Adidas, fitness takip cihazı miCoach Fit Smart'ı duyurdu

Spor esnasında vücudumuzun kontrolünü ekrana yansıtan kişisel koç Fit Smart bu ay sonunda piyasada olacak.


Giyilebilir teknoloji dünyasına son dönemde inanılmaz bir ilgi var. Akıllı saatler ve fitness takip cihazları sektörün başını çekerken, ünlü spor markası Adidas da miCoach Fit Smart isimli fitness takip cihazıyla piyasaya yepyeni bir ürün sundu. Amerika’da San Francisco Giyilebilir Teknolojiler Konferansı 2014'te açıklanan Fit Smart hem amatör hem de profesyonel sporculara hitap ediyor. Siyah ve beyaz renkler sunan sağlık takip cihazında sporun şiddetine bağlı olarak ekrandaki LED bildirimler farklı renklere bürünüyor. Kalp ritmine bağlı olarak bu renkler mavi, yeşil, sarı ve kırmızı şeklinde değişiyor.

1405061358_2.jpg

Adidas Fit Smart, kalp atışı, kaloriler, adımlarınız, yürüdüğünüz toplam mesafe ve kalp atışı ritmi verilerini erkana taşımayı sağlıyor. Dilerseniz Bluetooth 4.0 bağlantısı sayesinde bu verileri tablet ya da telefon ekranına da taşıyabilirsiniz.

Yumuşak silikondan yapılmış kayışa sahip Fit Smart temmuz sonuna kadar seçkin pazarlarda boy gösterecek. Ürünün fiyatı ise 199 dolar ve 199€ olarak açıklandı. 

1405061404_3.jpg1405061414_4.jpg1405061438_5.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.