Donanım

'Akıllı Bilardo Masası' büyüledi!

Kafalardaki bilardo şeması yerinden oynayacak! Bu masanın yapabileceklerinde sınır yok!


Akıllılar dünyasına her geçen gün yeni bir eşya ekleniyor. Mobil cihazlarla yapabileceğiniz sınırsız dünyada bilardo masanızı uzaktan kontrol etmek ister miydiniz? Sorumuza yanıtınız evet ise, sıradaki haberimiz tam sizlere göre. Geçtiğimiz aylarda Amerika'a start alan projede nihai sona gelindi. Dünyanın ilk interaktif bilardo masası kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Akıllı bilardo masası olarak da adlandırabileceğimiz bu masalar, hayal dünyanızı oyuna yansıtıyor. Elimizdeki mobil cihazlara entegre bir sistemle çalışan masalar üzerinde interaktif bir yüzey yer alıyor. Bu yüzey ısıya, dokunmaya, her türlü etkileşime duyarlı ve oldukça hassas bir yapıya sahip. Aynı zamanda panel olarak görev yapan bilardo masasının yüzeyi geniş bir ekran olarak da kullanılabiliyor. Görselin yer aldığı arka planda çeşitli dinamik videolar da oynatılabiliyor.

Mobil cihazlar üzerinden kontrol edilebilen akıllı masalar sizleri yaratıcılığınızla baş başa bırakıyor. Sunacağımız videoda da göreceğiniz üzere, çeşitli efektleri birarada verebileceğiniz, artalana çeşitli görseller ekleyebileceğiniz, bilardo zevkini normal bir oyundan çıkıp lükse dönüştüren bir masa olarak karşımıza çıkıyor. 

Dijital bir oyun dünyasının kapılarını aralayan İnteractive Pool Table System olarak lisanslanan ürün, içinde barındırdığı onlarca yeni tema ve stille Paradise Tower Penthouse, Hard Rock Hotel & CasinoTM, Las Vegas ve Esquire SoHo gibi seçkin dinlenme ve eğlence yerlerinde kullanıcıların oyun dünyasını süslemeye devam ediyor. Oldukça akıcı bir deneyim sunan akıllı bilardo masasının arkasında bulunan, gücünü aldığı işlemciyi düşünmek bile istemiyoruz.

Bilardo Masasının videosu ve görselleri için, diğer sayfalara gidiniz! -Akıllı Bilardo Masası Videosu için tıklayın,


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.