Donanım

Akıllı telefonlar için en iyi klavye!

Bu klavye ile yazmaktan sıkılmayacaksınız.


Birçok kullanıcı için akıllı telefonlar da yazı yazmak çok zor gelir. Telefona gelen maillere ve mesajları cevaplamak telefonun klavyesindeki ufak tuşlarla bazen işkence haline gelir.

Bu soruna çare olacak olan One2Touch NFC klavye ile yazı yazmak çok kolay olacak. Japonya firması olan Elecom'un duyurduğu bu klavye ile kabloya ve eşleştirmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Taşıması bir hayli pratik klavyeyi, NFC teknolojisi sayesinde akıllı telefonu klavyenin ortasına koyarak rahat bir şekilde yazılarınızı yazabiliyorsunuz.

1344764759_one2touch-elecom-nfc-keyboard.jpg

Dahili bataryasının tam 18 ay boyunca şarj edilmeye ihtiyaç duymaması klavyenin en iyi özelliklerinden birisi. Kullanmadığınız zamanlarda klavyeyi kolayca katlayıp çantanıza yerleştirebileceğiniz. Klavyenin satış fiyatı ise taşıma çantası da dahil 240 dolar. Şimdilik sadece sekiz Asya ülkesinde satılacak olan cihazın Avrupa'ya getirilmesi için çeşitli görüşmeler devam ediyor.

Ürünü incelemek için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.