Donanım

Amazon Kindle Fire büyüyor!

Kindle Fire, rakiplerinin aksine ekran boyutunu küçültmeye değil büyütmeye hazırlanıyor.

Amazon Kindle Fire büyüyor!

Kindle Fire, Android pazarını adeta elinde bulunduruyor ve Android'in yükselişinde büyük etkisi var. Birçok firma tablet boyutlarını küçültmeye hazırlanırken Kindle Fire rakiplerinin aksine ekran boyutunu küçültmeye değil büyütmeye hazırlanıyor. Yeni gelen söylentilere göre Kindle Fire yenileniyor.

1337164260_amazon-kindle-fireee.jpg

Apple iPad tablet bilgisayar 9.7 inç cephesinin tek hakimi. iPad'a karşı büyük bir rekabet savaşında olan Amazon Kindle Fire, şimdilerde ekran boyutunu büyütmeyi planlıyor. Kitap severleri 7 inçlik ekranıyla ve uygun fiyatıyla adeta büyüleyen Kindle, yeni ekran boyutuyla nasıl görüneceği ise merak konusu.

1337164282_amazon-kindle-fire.jpg

Gelen haberlere göre Kindle Fire, 2012′nin ikinci çeyreğinde duyurulacak ve 8.9 inç ekran boyutunda piyasaya sürülecek. Amazon, bu ürünü piyasaya sürdükten sonra 10.1 inç ekranlı başka bir tablet bilgisayar ile de piyasaya çıkabilir. Şimdiye kadar 200 dolarlık fiyat etiketiyle kitap okumak için 7 inç ideal boyut olarak kabul edilmiş ve beğeni toplamıştı. Android pazarının lideri Kindle Fire bakalım çıkacağı söylenen mini iPad ile tablet yarışında kazanabilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.