Anker hızlı şarj işini şova döktü, uygun fiyata 7 portlu şarj istasyonu

Anker'ın 7 portlu şarj istasyonu, uygun fiyatı ve yüksek fonksiyonelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Anker hızlı şarj işini şova döktü, uygun fiyata 7 portlu şarj istasyonu

Anker 525 Şarj İstasyonu, iş alanınızda daha fazla güç prizi ihtiyacınızı karşılamak için mükemmel bir çözüm sunuyor. Şu anda Amazon üzerinden oldukça uygun bir fiyata sahip olan bu çok yönlü güç çubuğu, tüm temel cihazlarınız için güçlü ve organize bir şarj çözümü sunar.

Anker 525 Şarj İstasyonu toplamda yedi port barındırıyor. İki USB-A ve iki USB-C portu, cep telefonu, tablet, kulaklık gibi cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmek için ön tarafta yer alıyor. Arka kısımda bulunan üç AC prizi ise dizüstü bilgisayarlar, monitörler ve diğer büyük elektronik cihazlar için yeterli gücü sağlıyor.

Anker hızlı şarj işini şova döktü, uygun fiyata 7 portlu şarj istasyonu

Özgün fiyatı 66 dolar olan Anker 525 Şarj İstasyonu, şu anda Amazon'da 46 dolara indirilmiş durumda. Kasaya eklenen 10 dolarlık kupon ile fiyat 36 dolara düşüyor.

65W çıkış gücü ile Anker 525 Şarj İstasyonu, çoğu cihazı verimli bir şekilde şarj edebilir. Daha da önemlisi, yerleşik sıcaklık izleme özelliği ile cihazlarınızın şarj sırasında aşırı ısınmasını önler.

Anker 525 Şarj İstasyonu, sadece prizlerden oluşan bir araç olmanın ötesinde, masaüstünüzü düzenlemenize, kablo karışıklığını azaltmanıza ve güvenliğiniz için ekstra bir katman sunmanıza yardımcı olur. Şu andaki indirimli fiyatıyla, elektronik cihazlarınızı düzenli ve şarjlı tutmak için akıllıca bir yatırımdır.