Apple AirPods 2, Huawei FreeBuds 3 karşılaştırması! - Page 1

Sosyal yaşamımızda hayatımızı kolaylaştıran, teknolojinin en önemli getirilerinden biri olan ve artık vazgeçemediğimiz teknolojik cihazlar olan bluetooth kulaklıklar sayesinde cep telefonunuzu elinizde tutmak zorunda kalmadan, bir yandan farklı bir işle meşgulken dahi görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, müzik dinleyebilirsiniz.


Bluetooth kulaklığın en büyük avantajlarından birisi de trafikte rahatça telefon görüşmesi yapabiliyor olmak. Bilindiği üzere şöför koltuğunda seyir halindeyken telefonla konuşmak trafik cezalarını da beraberinde getiriyor. Bir yandan telefonla konuşup bir yandan araba kullanmanın zorluğu da eklenince bluetooth kulaklığın bu anlamda büyük kolaylık sağladığını söyleyebilirim. Bluetooth kulaklık kablosuz bir cihazdır ve kabloya gereksinim duymadan kaliteli ses aktarımı gerçekleştirir.


Bluetooth kulaklık almaya karar verdikten sonraki adım kulaklığı tek kulağınıza mı yoksa çift kulağınıza mı takmak istediğiniz konusundaki tercihinizi belirlemektir. Tek kulak için olanlardan alırsanız tek kulağınız açıkta olduğu için bir yandan dış sesleri de duyabilirsiniz. Kulak içi ya da çift kulak olanlardan alırsanız kendinizi dış seslerden izole etmiş olursunuz.


Kablosuz kulaklıklar uzun bir süredir kullanımda, fakat yenilenen tasarımları ve kazanılan yeni özellikleriyle beraber bu zamana değin hiç olmadığı kadar çekici hale gelmiş durumdalar. Bu nedenle son dönemde oldukça popüler hale geldiler ve artık geriye dönüş yok gibi. Bluetooth kulaklıklar sundukları özgürlük ve pratik kullanımları neticesinde yalnızca müzikseverler tarafından değil, gün içinde aktif olarak telefon görüşmeleri yapanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor.


Şuan piyasada en çok tercih edilen markaların başında gelen Apple AirPods 2 ve Huawei FreeBuds 3 bluetooth kulaklık modellerinin teknik özellikleri;

Apple AirPods 2, Huawei FreeBuds 3 karşılaştırması! - Page 2

Apple AirPods 2 (900-1000 TL)
Mikrofon: Var
Mikrofon Özelliği: Gürültü Engelleyici Mikrofon
Uzaktan Kumanda: Var

Apple AirPods 2, Huawei FreeBuds 3 karşılaştırması! - Page 3

Huawei FreeBuds 3 (880 - 910 TL)
Mikrofon: Var
Mikrofon Özelliği: Gürültü Engelleyici Mikrofon
Uzaktan Kumanda: Var

Apple AirPods 2, Huawei FreeBuds 3 karşılaştırması! - Page 4

Apple AirPods 2
Kulaklık Tipi: Kulak İçi
Kullanım Alanı: Müzik, Telefon
Uyumluluk: IOS, Android
Renk Seçenekleri: Beyaz

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.