Apple, AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max için yeni planını duyurdu!

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde yeni iPhone 14 serisini tanıtmıştı. Şirket şimdi kulaklıkları için yeni planlarını duyurdu.

Apple, AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max için yeni planını duyurdu!

Apple, AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro, AirPods Pro 2 ve AirPods Max için yeni bir beta üretici yazılımı yayınladı. Yazılım 5B5040c sürüm numarasına sahip, ancak Apple bu konuda herhangi bir ayrıntı vermediğinden bu güncellemedeki yeniliklerin ne olduğu belirsiz.

Teknoloji devi geçtiğimiz günlerde yeni iPhone serisi iPhone 14'ü piyasaya sürmüştü. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden şirket şimdi yeni planlarını da sunmaya devam ediyor.

Apple, AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max için yeni planını duyurdu!

Apple, AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max için yeni planını duyurdu! - Resim : 1

Yeni beta üretici yazılımını Apple'ın Geliştirici Merkezi'nden indirebilir ve AirPods'unuzu bir iPhone ile eşleştirerek ve onu bir Yıldırım Kablosu ile bir Mac'e bağlayarak yükleyebilirsiniz. Ardından Mac'te Xcode 14 beta'yı başlatın, Ayarlar > Geliştirici menüsüne gidin ve AirPods Testi bölümünün altındaki "Yayın Öncesi Beta Ürün Yazılımı" geçişini seçin. OTA, yayın öncesi test seçeneği etkinleştirildikten sonra 24 saat içinde teslim edilecektir, ancak iPhone'unuzun en son iOS 16 beta sürümünü çalıştırması ve Mac'in en son macOS Ventura beta sürümüne sahip olması gerektiğini unutmayın. Bu güncellemenin geliştiricilere yönelik olduğunu ve kullanıcı deneyimini engelleyebilecek hatalar içerebileceğini de belirtmekte fayda var.

Bununla birlikte, Apple kısa süre önce beta programına kayıtlı olmayanlar için AirPods Pro 2 için ilk ürün yazılımı güncellemesini yayınladı. 5A377 sürüm numarasına sahip ve hata düzeltmeleri ile "diğer iyileştirmeleri" içeriyor.