Donanım

Apple CEO'su Tim Cook'tan Donald Trump'a güle güle hediyesi!

Apple CEO'su Tim Cook'un eski ABD Başkanı Donald Trump'a hediye verdiği ortaya çıktı. Amerika'da üretim yapacak olan Apple'ın güle güle hediyesi haberimizde.

Apple'dan Donald Trump'a güle güle hediyesi!

ABD Başkanı Donald Trump zor da olsa görevini geçtiğimiz gün bırakmış ve yerine Joe Biden gelmişti. Milliyetçiliği ile bilinen Trump, döneminde Apple'ı sıkıştırmış ve üretimin Çin'den Amerika'ya kayması gerektiği konusunda Apple CEO'su Tim Cook ile yakın temaslar kurmuştu. Bugün ise bu süreçte nelerin yaşandığı ortaya çıktı.

Başkana Mac Pro jesti

Apple, Teksas'taki tesislerinden birinde, şirketin 2013'ten beri üretilen Mac Pro modellerini bir araya getirdiği bir etkinlik düzenlemişti. Tim Cook, Donald Trump'ı yeni nesil Mac Pro'nun ABD'de üretileceğini duyurmak için etkinliğe davet etmişti. Bu davette nelerin yaşandığı ise bugün sızdırıldı.

Apple'ın mali raporu ile ortaya çıkan bilgilere göre; Tim Cook, eski ABD Başkanı Donald Trump'a Mac Pro hediye etmiş. 

Raporda 5.999 dolar fiyat etiketine sahip olan bu hediye; "Austin, Teksas'taki Flex Factory'de oluşturulan ilk Mac Pro Bilgisayar" olarak tanımlıyor. Ayrıca hediyenin Tim Cook tarafından teslim edildiğini de belirtiliyor.

Mac Pro'nun Trump'ın şahsına mı yoksa Beyaz Saray'a mı verildiği ise henüz bilinmiyor. Muhtemelen Beyaz Saray paket donanımlar kullandığı için Mac Pro direkt olarak Trump'ın evine/malikanesine gitmiş olabilir.

Apple CEO'su Tim Cook'tan Donald Trump'a güle güle hediyesi! - Resim : 1

Tim Cook, görev süresi boyunca Donald Trump'a çeşitli durumlarda tavsiyelerde bulundu. Bu nedenle Cook'un Trump'a bir Mac Pro hediye etmesi şaşırtıcı değil. Ancak başkana sadece Mac Pro verildiğini belirtelim. Yani bu hediyenin içinde Mac Pro'nun tekerlekleri ve Pro Display XDR dahil değil. Trump şimdi o Mac Pro'yu nereye bağlayacak? Keşke Türkiye fiyatı 41.000 TL olan Pro Display XDR da hediye edilseymiş.

Yorumlar
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
ABD her zaman UFO uygarlığına öyle çok muhtaç ki. CIA hemen uzaylılar gerçekten var demiş. Belgeler yayinlamislar. Eh o belgelerde net bir anlatım yok. Asıl önemli olanlar yayınlanmıyor. Görseller. Hitler'in UFO araştırmalarını bile yayınlamiyorlar. Her nedense hem gerçek diyorlar hemde hiç bir şekilde görsel fotoğraf bile yayınlamiyorlar. Uzaylı bedenleri üzerinde yaptıklarıni da açıklamıyorlar. Hangi dangalak uzayli bunlarla anlaşma yapmış! Dengi dengini bulmuş.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Maç Pro uzaylılar ile bağlantı kurmasını sağlar mı? Eğer bağlantı kurmasını sağlıyor ise bende satın alayım. Sonuçta uzaylılar ile bağlantı kurmak herkesin hakkı
Cevapla
💎G@kko💎
Zengin zengine her zaman muhtaç abem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.