Donanım

Apple eğitim indirimleri başladı

Apple eğitim indirimleri kapsamında kullanıcılar 671 TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecek. Ayrıca 699 lira değerindeki Beats Solo2 kulaklık ücretsiz.

Apple eğitim indirimleri başladı

Apple, üniversitelere kayıt sezonunun başlamasıyla birlikte çevrimiçi mağazası üzerinden eğitim indirimlerini başlattı. Eğitime özel fiyatlardan üniversite öğrencileri, üniversiteye kayıt yaptıracak öğrenciler, üniversite öğrencisi çocukları için alışveriş yapan aileler, öğretim görevlileri, evde eğitim veren öğretmenler ve her düzeydeki personel yararlanabilecek.

1439380461_bts-promo-pricing-201507.png

Eğitime özel fiyatlarda kullanıcılar bir Mac’te 671 TL’ye kadar tasarruf edebilecek ve 699 lira değerindeki Beats Solo2 kulak üstü kulaklığa (uzay grisi, gümüş ya da altın rengi) ücretsiz sahip olabilecek. Dileyen kullanıcılar 300 lira fark ödeyerek Beats Solo2 kulaklığın kablosuz sürümüne sahip olabilecek.

Eğitime özel fiyatların etkisini iPad tablet serisinde de görüyoruz. Kullanıcılar yeni bir iPad satın alırken 95 TL’ye kadar tasarruf edebilecek.

Mac mini ve yenilenmiş Apple bilgisayarlar bu promosyona dahil edilmezken, indirimler ve promosyonlar 18 Eylül 2015 (dahil)  tarihine kadar geçerli olacak. Eğitime özel fiyatlar Apple Store veya kampanyaya katılan bir Apple Online Store’da geçerlidir. 

Daha fazla bilgi için Apple'ın resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.