Donanım

Apple iWatch ön siparişleri ne zaman başlıyor?

Apple'ın akıllı saati ne zaman geliyor?


Söylentiler bu kez de Apple’ın yeni akıllı saatleri için. Henüz özellikleri ve resimleriyle ilgili sadece söylentilerden ibaret olduğunu bildiğimiz veriler bulunsa da şimdiden ön siparişleri hakkında konuşulmaya başlandı.

Apple’ın bu teknolojisi eğer zamanında gelirse gerçekten Apple’ın eski değerini geri kazanmasını sağlayabilir. Bunların yanı sıra iWatch teknolojisi daha önce piyasada olmayan bir teknoloji olacağından elindeki teknolojiyi kullanarak Apple’ın iyi işler çıkaracağı açık.

1361016929_332242.jpg

Özellikle akıllı saatlerin dokunmatik ve işlevsel olduğunu düşündüğümüzde, kötü dokunmatik özelliklerde gelmesi saati tamamen kötü bir etki altına alabilir. Apple’ın dokunmatik mini cihazlarından sonra da diyebiliriz ki bu işi yapsa yapsa Apple yapar.

Yorumlar
m@p53
google de saat konusunda android ile giriş yaparsa tadından yenmez.
Cevapla
Misafir
Sony nin var almistim ve gayet güzel, Mail Facebook Twitter hatta Kamera ozelligi dahi vardi mp3 , Telefon rehbrri takwim vs...
Cevapla
Misafir
Sony nin var zaten akıllı saati. Daha önce piyasada olmayan bişey diil yani
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.