Donanım

Apple TV için hazırlıklar başlıyor!

Apple TV anlaşmaları yapılmaya başlandı.


Apple'ın ilk hedefi şüphesiz girdiği marketin en iyisiyle damgasını vurmak. Apple'dan yeni bir alana girmeyi düşündüğünde beklentiler oldukça yüksek olacaktır. Apple'ın yeni planlarında salonlarımızı doldurmayı düşünüyor. Bulut sistemine dayalı DVR sistemiyle iOS'ta alıştığımız ikon merkezli ara yüzüyle karşımıza çıkacak.

The Wall Street Journal'ın yaptığı habere göre Apple televizyon servis  sağlayıcıları ile anlaşmaya oturdu. Journal Apple TV servisleriyle ilgili büyük planlarının olduğunu belirtiyor. Apple TV'nin anahtar kelimesi bulut sistemi olacak. Apple'ın getirdiği bu sistemle kullanıcılar istedikleri şeyi herhangi bir zamanda izleme imkanına sahip olacak.

1345288246_apple-tv-bgr.jpg

Ayrıca sistem iPhone ve iPad'lerle de bağlantılı olacak. Bunlara ek olarak sosyal entegrasyonu da bulunacak. Bu teknolojiyi Apple ile tecrübe etmenin ayrıcalıkları olacak mı henüz bilemiyoruz. Journal'in yaptığı haberde Apple'ın sadece servis sağlayıcılarıyla değil direk içerik sahipleriyle de görüştüğünü belirtti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.