Apple Watch hakkında bilinmesi gerekenler - Page 1

Apple Watch’u başkalarıyla iletişime geçmek için devrimsel bir ürün olarak tanımlayan şirketin CEO'su Tim Cook, Apple Watch kullanıcılarının iPhone'larına gelen aramaları dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde Apple Watch ile cevaplayabileceklerini açıkladı.

Apple Watch hakkında bilinmesi gerekenler - Page 2

Apple Watch sayesinde kalp atışlarını ölçebilecek olan kullanıcılar, akıllı saatleriyle diğer Apple Watch kullanıcıları ile iletişim kurabilecek. Akıllı cihaz aynı zamanda kullanıcıların aktivitelerini takip ediyor ve gün içinde yaktığınız kaloriyi raporluyor.

Apple Watch hakkında bilinmesi gerekenler - Page 3

Apple'ın dijital asistanı Siri ile birlikte kullanılan cihaz, Apple Pay ile de uyumlu. Cihazın pil ömrü ise 18 saat olarak açıklandı. Apple Watch'ta klasik ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

Apple Watch hakkında bilinmesi gerekenler - Page 4

Apple Watch Sport modelinde ise gümüş ve uzay grisi renklerini sunuluyor. Apple Watch Edition'da ise iki farklı 18 ayar altın kasa şeçeneği bulunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.