Apple Watch için en iyi kayışlar - Page 1

Listeye Apple’ın resmi aksesuarı ile başlıyoruz. 149 dolarlık fiyatıyla Apple üretimi bu deri kayış sade ama etkili. 150-185 mm ve 180-210 mm arasında iki farklı ebat seçeneği sunuluyor. Mavi, kahverengi, gri ve ve siyah gibi renk seçenekleri mevcut.

Fiyat: 149 Dolar

Apple Watch için en iyi kayışlar - Page 2

Listenin devamına göre nispeten uygun fiyatlı deri kayış seçenekleri Clessant markasından geliyor. Avrupa merkezli bir firma olan Clessant, Apple Watch için 10’dan fazla renk ve desene sahip kılıf seçenekleri sunuyor. Fiyatlar ise sabit ve 107 Dolar. Yani yaklaşık 99 Euro.

Fiyat: 107 Dolar

Apple Watch için en iyi kayışlar - Page 3

Apple Watch deri kayış seçeneklerinin ucuz olmadığı konusunda konusunda uyarmıştık. Bir başka alternatif Pad & Quill markasına ait. Dört farklı renk seçeneğine sahip deri kayışlar farklı boyutlara göre 100-130 dolar arasında değişen bir etikete sahip.

Fiyat: 100-130 Dolar

Apple Watch için en iyi kayışlar - Page 4

Listenin favori ürünü Black Forest Atelier’den geliyor. Hem fiyat olarak diğerlerinden daha uygun hem de oldukça şık. Tamamen el yapımı olan bu kayış 38 mm ve 42 mm Apple Watch modelleriyle uyumlu. Saf deri arayanlar için güzel bir çözüm.

Fiyat: 99 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.