Apple Watch’a benzeyen 5 akıllı saat - Page 1

Atongm AW08 Akıllı Saat: 1.44 inçlik ekran boyutuyla Apple Watch ile dış görünüş itibariyle oldukça benzeyen bu modelde 190 mAh dahili batarya bulunuyor. Android cihazlarla uyumlu olan saatin fiyatı sadece 37 Dolar. Farklı renk ve kordon seçenekleri ile fiyatı 45 Dolara kadar çıkabiliyor. 300 Dolarlık Apple Watch ile kıyaslandığında fiyatı oldukça uygun. Adım hesaplama, bildirimleri görüntüleme ve kamera gibi özelliklere sahip.

Apple Watch’a benzeyen 5 akıllı saat - Page 2

Dwatch2 Akıllı Saat: 315 mAh dahili pili, 1.6 inç Super AMOLED ekran paneli, 320 x 320 çözünürlükte ekran, nabız sensoru gibi özellikleri ile bu listenin en iddialı modellerinden biri Dwatch2 akıllı saat, Bluetooth üzerinde Android akıllı telefon ve tablet bilgisayarla iletişim kurabiliyor. Çin'de bu akıllı saatin telefon özelliği olanı da bulunuyor. 75 Dolarlık fiyatıyla, sunduğu teknik özelliklerin hakkını istiyor.

Apple Watch’a benzeyen 5 akıllı saat - Page 3

GU08 Akıllı Saat: 37 Dolarlık GU08 isimli akıllı saat, Apple Watch ile genel hatları anlamında benzerlik taşıyor, ancak dikkatli bakıldığında fark ortaya çıkıyor. 230 mAh kapasiteli pili, 128 x 128 çözünürlüğe sahip ekranı, adım sayar, yükseklik ölçer ve Bluetooth gibi özellikleri ile GU08 pek umut vaad etmiyor. Ürünün siyah ve gri renk seçenekleri bulunuyor.

Apple Watch’a benzeyen 5 akıllı saat - Page 4

K8 Bluetooth Smartwatch Akıllı Saat: Dahili 5 MP kamerası, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 320 x 320 çözünürlükte ve 1.5 inç boyutunda ekranı ve 71 Dolarlık fiyatıyla K8 Bluetooth smartwatch yine listenin iddialı modellerinden biri. 1.0 GHz MediaTek işlemcisiyle yine fiyatına göre iyi özellik sunan modeller arasında. Dış görünüş olarak büyük ölçüde Apple Watch'u andıran bu model tam anlamıyla bir klon.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.