Donanım

Apple, yeni iPad'in sorunları için çalışıyor!

Apple'ın son ürünü olan yeni iPad'le birlikte epey başı ağrıdı gibi duruyor!

Apple, yeni iPad'in sorunları için çalışıyor!

Dünyanın en iyi tabletini üreten firma Apple geçtiğimiz aylarda yeni ürünü olan The New iPad'i San Francisco'da tanıtmıştı hatırlarsanız. Özel bir binada güzel bir lansman ile tanıtılan yeni iPad çıktığı ilk haftada milyonlarca kişi tarafından satın alındı.

Satılan iPad'ler kısa bir süre sonra Apple'ın başını ağrıtmaya başladı. Kullanıcılar Apple'ı ilk aldığı günden beri sürekli yeni testlere tabi tutup açığını aramaya başladılar. İlk zamanlarda en çok karşılaşılan problem olarak aşırı ısınma ve pil sorunu gündeme getirildi. Fakat iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı kısa sürede.Son zamanlarda gündeme gelen diğer bir konu ise wi-fi konusu idi. Bu soruna karşılık Apple çok ağır bir çalışmaya başlamış, yeni iPad'de yaşanan bu soruna karşılık doğruluğu kabullenilirse değişime kadar gidilebileceği düşünülüyor...

* Sorun olduğu iddia edilen yeni iPad sadece Wi-Fi modeli, Hem Wi-Fi, hem de 4G olan modelde bu tarz bir sorun olmadığı düşünülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.