Apple'dan yeni kulaklık geliyor!

Apple'ın, Eylül ayındaki iPhone etkinliğinde yeni üst seviye kulaklık tanıtacağı söyleniyor. Peki, bu kulaklığın özellikleri neler olacak?

Apple'dan yeni kulaklık geliyor!

iPhone 7 ile 3.5mm girişine veda eden Apple, AirPods adındaki tamamen kablosuz kulaklığını tanıtmıştı. Yüksek fiyatına rağmen ses konusunda orta seviyeden öteye geçemeyen AirPods, özellikle odyofiller tarafından pek beğenilmemişti.

Apple'ın bu yıl Eylül ayında düzenleyeceği iPhone etkinliğinde üst seviye bir kulaklık tanıtacağı söylentileri kulaktan kulağa dolaşmaya başladı.

Bu yıl kablosuz şarj, Hey Siri ve su geçirmez desteğine sahip olan AirPods 2'nin yanında, Beats markası tekrar ön plana çıkarılacak gibi duruyor. AirPods 2 yine taşınabilirlik segmentine konumlandırılırken, yeni gelecek olan Beats kulaklık üst seviye ses sunacak.

Apple'dan yeni kulaklık geliyor! - Resim : 1

Beats Studio 3 gibi kablosuz olacak olan yeni üst seviye kulaklık; özellikle boomy bass olarak isimlendirilen diğer frekansları alta çekip sadece bass veren bir kulaklık olmayacak.

Yeni kulaklığın fiyatının ise 399 dolar ile 499 dolar arasında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Ayrıca bu kulaklık ile beraber, Apple Music'in Tidal gibi FLAC kalitesinde yayın yapmasını bekliyoruz.