Donanım

Apple'ın devrim yapacak yeni ürünü

Bütün ürünleri olay ve popüler olan Apple'ın yeni bir ürün üzerinde çalıştığı haberleri geldi.

Apple'ın devrim yapacak yeni ürünü

Apple ne zaman ortaya ürün çıkarsa devrim etkisi yapıyor.  Apple'ın çıkardığı ürünler başka firmalar tarafından daha önce çıkarılmış olsa bile Apple yapınca popüler oluyor. Buda Apple'ın Pazar mücadelesindeki başarısının bir taktik sırrı olsa gerek.

1334659151_images.jpg

Bütün ürünleri olay ve popüler olan Apple'ın yeni bir ürün üzerinde çalıştığı haberleri geldi. Bu habere kaynak olarak ta Steve Jobs'ın ve eşinin arkadaşı olduğunu iddia eden Phillippe Starck gösterildi.

1334658928_sihirli-elma-apple-tv-home-screen.png

Starck'ın iddiasına göre, önümüzdeki seneden itibaren Apple devrimsel bir cihazla gelecek.  Önümüzdeki 8 ay içerisinde çıkması beklenen cihaz büyük bir ihtimalle bir Apple televizyonu olabilir. Gelen habere bakılırsa, bu konuda Half Life oyununun tasarımcısı Valve firmasıyla Apple bir görüşme yaptı. Apple ve Valve'in görüşmesinin sebebi ise Valve'in yeni geliştirdiği oyun konsolu olduğu söyleniyor. Söylentilere göre oyun Apple Tv'ye entegre edilecek. Apple'ın Playstation veya Xbox gibi bir platform oluşturma girişiminde olduğu düşünülüyor.

Kaynağa göre Apple'ın bu televizyonda sadece oyun değil, medya merkezi, bilgisayar, ev otomasyonu gibi özelliklerin de bulunacağı iddia ediliyor.

Yorumlar
Misafir
Samsung Internet TV ye alternatif bir ürün olacaktir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.