Apple'ın yeni oyuncağı iPhone 5 Eylül ayında geliyor mu?

Tüm dünyada merakla beklenen konulardan birtanesi!

Apple'ın yeni oyuncağı iPhone 5 Eylül ayında geliyor mu?

Mobil cihaz dünyasında her geçen gün yeni akıllı telefon haberi geliyor. Geçtiğimiz aylarda yeni bir iPhone beklerken Apple kullanıcıları şaşırtarak iPhone'nun 4 modelinin S serisini çıkartarak değişik bir yol izledi.

O zamandan bu yana yeni gelecek olan iPhone 5 hakkında internet üzerinde binlerce tasarım yapıldı ve internette yayınlandı. Son yayınlanan görsellerden biz de sizler gibi bıktık, bu sefer internet üzerinde yayılmaya başlayan görselden daha fazlası. Dünyada bunlar olurken Apple her zamanki gibi yeni gelecek oyuncağı hakkında bütün sessizliği yine koruyor.

1336645277_iphone-5d-esign.jpg

Apple'ın yeni oyuncağı iPhone 5'e ait çıkış tarihi internette ortalığı çalkalamaya devam ediyor. Tüm dünyanın merakle beklediği bu cihazın uzak doğuda yer alan üreticiler tarafından eylül ayında piyasaya sunulacağı belirtiliyor. Bu tarz bir iddianın kaynağında ise Apple'ın kendilerinden donanım bileşenleri aldığı söleniyor.

*Bakalım iddialer ne kadar gerçeği yansıtacak, Apple yeni oyuncağı hakkında Eylül ayına kadar bir açıklama yapacak mı? Detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız!