Donanım

Artık telefonunuzu unutmayacaksınız!

Makaron Buzz adlı kulaklık telefonunuzu unuttuğunuz zaman sizi titreşimle uyaracak.

Artık telefonunuzu unutmayacaksınız!

Cep telefonu aksesuarı olarak en çok satan ürün genelde kulaklıklar oluyor. Bu alanda çalışmalar yapan Ttec firması, kulaklık kullanımına yeni bir boyut getiren Bluetooth kulaklık modeli Makaron’un yeni versiyonu Ttec Makaron Buzz’ı piyasaya sundu.

Kullanıcısını uyaran kulaklık

Ttec Makaron ‘Buzz’ın en dikkat çekici özelliği; telefonunuzdan uzaklaştığınız anda bunu farketmesi ve sizi titreşimle uyarması. Bu özellik sayesinde, artık kullanıcılar telefonlarını bulundukları ortamda unutmayacaklar, böylece telefonu kaybetme derdi de son bulacak. Ttec Makaron Buzz, ayrıca çağrı alındığında ve telefon bağlantısı kesildiğinde de yine kullanıcısına titreşimle uyarı veriyor.

1376387641_buzzsiyah.jpg

Birbirine dolanan kablo derdine son veriyor

Ttec Makaron’un Bluetooth kulaklık deneyimini zenginletiren tüm özellikleri yeni Makaron Buzz ile de kullanıcılara ulaşıyor. Makaron Buzz, özel klipsi sayesinde yakaya takılabiliyor ve otomatik kablo sarma sistemiyle kablo karmaşasını tek tuşla ortadan kaldırıyor.

Makaron Buzz ilekullanıcılar bütün gün kulaklarında kulaklıkla gezmekten ve birbirine dolanan kablolarla uğraşma derdinden kurtuluyor. Telefona çağrı geldiğinde Makaron Buzz’ın sadece kablosunu çekmek yeterli oluyor. Çağrı sonlandırıldığında ise sarma düğmesine basılarak kablosu geri toplanabiliyor. Bu şekilde, karışarak kullanımı kısıtlayan kablo problemi sona ermiş oluyor ve ortaya kötü bir görüntü de çıkmıyor.

1376387658_buzzikonlar.jpg

LED ışıkla bağlantı durumunu gösteriyor

Makaron Buzz, şık ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.  Siyah renk seçeneğiyle her kıyafete uyum sağlayacak Makaron Buzz, pembe ve beyaz seçenekleri ile de aksesuarlarına renk katmak isteyenlere hitap ediyor. Üzerinde bulunan LED ışıklı uyarısı ise Makaron Buzz’ınbağlantı durumunu gösteriyor.

Bluetooth kulaklığın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor

Makaron Buzz, moderntasarımı kadar teknik özellikleriyle de ilgi çekecek... Çift cihaz ile aynı anda olmak üzere, toplamda 7 cihazla eşleşebilme imkanı sunan Makaron Buzz’unakıllı tuşu ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma yapabiliyor. 7 saate kadar konuşma, 240 saate kadar bekleme süresi sunan Bluetooth kulaklık, son aranan numarayı tekrar arama olanağı veriyor ve otomatik olarak tekrar eşleşme sağlıyor. Ses arttırma ve azaltma tuşları ve sesli arama özelliği sayesinde, Ttec Makaron Buzz, Bluetooth kulaklık kullanmanın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor.

Makaron BuzzBluetooth kulaklığı, Turkcell satış noktalarında ve teknoloji mağazalarında bulmak mümkün. Ttec Makaron Buzz’ın tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL.

Yorumlar
Misafir
çok güzel cihaz bluetoolth yeni çihazlarda pil tasarruf moduna dahil edi,ldigi için artık çok az pil tüketiyor çok güzel kulaklık
Cevapla
Misafir
ama Bluetooth çok pil tüketiyor!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.