Donanım

Asus MeMo Pad için tanıtım videosu geldi

ASUS, bu tablet için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Asus MeMo Pad için tanıtım videosu geldi

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımını gerçekleştirdiği bütçe dostu tableti MeMO Pad ile neler yapılabileceğini göstermek isteyen dev firma ASUS, bu tablet için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

ASUS, yayınladığı videoda cihazın yapabildiklerini göstermiş ve 7 inç'lik ekran boyutu ile MeMo Pad ele oturan bir yapıya sahip. Ayrıca videoda sosyal kısmına, verimlilik uygulamalarına, çoklu ortam yeteneklerine, video görüşme yeteneklerine ve tabletin iki işi aynı anda aynı yapabilmesi gibi özelliklerine kısaca değiniliyor. Tablet, 8 ve 16 GB'lık dahili depolama alanları ile geldi ve tabletin microSD kart yardımıyla kapasitesi arttırılabiliyor. Bu özelliklerle birlikte cihazın 5 GB'lık çevrimiçi depolama alanına sahip olduğu tanıtım reklamı içinde yer alıyor.

1360168225_asusmemopad.jpg

Tablet üç farklı renk seçeneğiyle ve 150 dolar fiyat etiketi ile birlikte geliyor. Türkiye'de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği henüz bilinmiyor.

Aşağıda tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.