Donanım

ASUS ürününün büyüleyici bir ses kalitesi olacak

ASUS ürünleri Waves işbirliği ile sınıfındaki en yüksek ses kalitesini sunacak.

ASUS ürününün büyüleyici bir ses kalitesi olacak

Kullanıcıların en çok sevdiği markalardan ASUS ile profesyonel ve tüketici pazarları için ses işlemcilerinin öncü üreticilerinden ve teknik GRAMMY® ödülü sahibi olan Waves, ASUS tüketici elektroniği ürünlerine üstün seviyede yeni bir ses kalitesi kazandıracak, kapsamlı bir işbirliğine imza attığını duyurdu. İşbirliği sayesinde ASUS SonicMaster ses teknolojisini barındıran tüm ASUS ürünleri, Waves MaxxAudio Master® ses işlemcisi barındıracak.

MaxxAudio Master® ses işlemcisi, üstün performansa odaklanan özellikleriyle ASUS SonicMaster’ın oyun, müzik, film veya iletişim fark etmeksizin kullanıcının dinleme deneyiminin netliğini ve derinliğini artıracak.

 1392731506_asusn550subwoofer.jpg

ASUS Golden Ears Ekibi Direktörü Henry Huang konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Multimedya ve eğlence uygulamalarında süregelen geliştirmeler, cihazlarımızın yapabildiklerini gittikçe artan biçimde ilerliyor. Waves bütünleşik teknolojilerinin bu stratejik uygulanmasının ASUS kullanıcı deneyimine yeni bir memnuniyet seviyesi katacağından eminiz.”

Waves Tüketici Bölümü Başkan Yardımcısı Tomer Elbaz ise şunları vurguladı: “ASUS çığır açan ürünleriyle çok tanınmış bir marka. Yenilikçi tasarımları, yenilikçi ses teknolojisiyle bir araya gelmeyi hak ediyor. ASUS Golden Ears ekibi, eşsiz ve üstün bir deneyim yaratmak için MaxxAudio profesyonel ses teknolojilerinden olağanüstü fayda sağlıyor. Bu başarılı kombinasyon sayesinde ASUS kullanıcıları ister bir mobil cihazla, isterse de son teknoloji dizüstü bilgisayarla çalışıyor olsunlar sınıfının en iyisi ses kalitesine ulaşacaklar.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.