Donanım

Asus'tan çift ekranlı UltrabookTaichi!

Asus’un Taichi modelinin ekranı kapatıldığı zaman bir tablet bilgisayara dönüşüyor.

Asus'tan çift ekranlı UltrabookTaichi!

Asus Computex fuarında yeni bir model tanıttı. Fuarda tanıttığı bu model yeni çift ekranlı Ultrabook konsepti Taichi isimli cihaz farklı yapısı ile kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü.

1340260847_taichi.jpg

Asus’un Taichi modelinin ekranı kapatıldığı zaman bir tablet bilgisayara dönüşüyor. Normalde ise bir Ultrabook platformuna sahip olan ürünün ne zaman çıkacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.  Asus Taichi hakkında hiçbir bilgi paylaşmıyor.

1340260863_taichi1.jpg

Firma yetkilileri şimdilik sadece ürünlerinin prototip aşamasında olduğunu söylüyor. Asus, ürünün 1000 doların altında bir fiyat ile kullanıcıları ile buluşturmayı planlıyor. Dünyada ilk kez yapılmış bir tasarım olan çift ekranlı Ultrabook’un kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ise merak konusu.

1340260819_taich2.jpg

Dünyada ilk kez tasarlanan çift ekranlı hem Ultrabook hem tablet ürünün kullanım açısından da performans sağladıktan sonra başarılı olma ihtimali yüksek görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.