Donanım

Baby Ping: Yeni nesil bebek monitörü

Bebek monitörü bebeğinizi kontrol altına alacak

Baby Ping: Yeni nesil bebek monitörü

Bebek hoparlörlerini bilirsiniz. Aslında bu cihaz hoparlörden çok bir bebek monitörü. Monitörü bebeğinizin başına koyuyorsunuz ve uzaktan iOS cihazınızla kontrol edebiliyorsunuz. Monitörün dezavantajlı noktası sadece iOS cihazlarda çalışıyor olması.

Android cihazlar için böyle bir sistem desteklemiyor.  Evinizdeki modemin çektiği her yerden kontrol edilebiliyor. App Store’dan indireceğiniz uygulama ile monitör iPhone ya da iPad’inizle senkronize çalışıyor. 

1377432824_babyping-wireless-baby-monitor.jpg

Ekran görüntüsü çok net olmasa da ses kalitesi oldukça iyi deneyim sunuyor. Monitörü modeminizin router’ına bağlıyorsunuz. Ön kısımda bağlantının sağlandığını gösteren yeşil bir ışık yanıyor. Uygulamanın biraz daha geliştirilmesi ve hatalarının düzeltilmesi monitör için çok daha kullanışlı bir bakış açısı sunabilir.

Kameranın kurulumu oldukça kolay. Duvara veya çocuğunuzu görebileceğiniz bir yere kolayca monte edilebiliyor. Detayları aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Yorumlar
erdem
Nereden bulabiliriz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.