Donanım

Batman logolu Lumia 900'ler sınırlı sayıda geliyor!

Batman filmine özel olarak hazırlanan, yarasa logolu Lumia 900'ler sınırlı sayıda üretilmeye başlanıyor!

Batman logolu Lumia 900'ler sınırlı sayıda geliyor!

Nokia uzun zamandır silik olarak bilindiği mobil cihaz sektöründen kurtulmayı kafasına koymuş gibi. Hatırlayacak olursanız, 2011'in son çeyreğinden itibaren Nokia, yeni mobil cihaz sektöründe, özellikle akıllı telefon dalında tutuk politikasını terkederek 2012'ye büyük adımlar atarak girmişti.

Bu yıl çıkardığı telefonlar arasında yeni amiral gemisi Lumia 900 da dahil olmak üzere bir çok akıllı telefon yer alıyor. Birbirinden güzel yeni akıllı telefonlarla kullanıcıların beğenisini kazanmaya çalışan Nokia yeni bir atılım yapmaya hazırlanıyor.

1338287168_20120528120328.jpg

Bildiğiniz üzre Batman filminin son serisi Batman The Dark Knight Rises önümüzdeki günlerde sinemalardaki yerini alacak. Nokia yeni Batman serisi için kolları şimdiden sıvadı bile. Filmin vizyona girmesinin şerefine Nokia'nın müthiş amiral gemisi Lumia 900 "Limited Edition" adındaki, yani sınırlı sayıdaki telefonunu üretmeye başladı. Limitli sayıda üretilecek olan bu Lumia 900 versiyonu tamamen siyah olacak. Satışlarsa önümüzdeki haftalarda İngiltere, Almanya, Fransa ve diğer birçok Avrupa ülkesinde başlayacak. Cihazın fiyatı hakkındaysa henüz herhangi bir açıklama yapılmadığı gibi, kaç adet limitli versiyonun Avrupa pazarına gireceği konusu da halen muallakta.


1338287398_batman-nokia-lumia-900-limited-edition-phone-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.