Donanım

BenQ W1080ST projeksiyon cihazı ile Full HD 3D görüntü keyfi

1,5 metre içinde 100 inç’lik ekranda film izlemek ister miydini?

BenQ W1080ST projeksiyon cihazı ile Full HD 3D görüntü keyfi

Astel Elektronik güvencesiyle satışa sunulan “BenQ W1080ST+”, taşıdığı üstün özellikleriyle “basit bir ev projeksiyonu”nun çok ötesine geçiyor; evlerde projektör kullanımını zor olmaktan çıkarıp kolay ve eğlenceli hale getiriyor.

Her ortama uygun; “100 inç” genişliğindeki görüntü için ihtiyacınız olan sadece 1,5 metre!

Açıklayıcı görsel yönergeleri ile kullanıcı dostu arayüzüne sahip olan, çok basit kurulum sihirbazıyla herkesin stressiz bir şekilde kolayca kurulumunu yapabileceği “BenQ W1080ST+”, 1,5 metre gibi çok kısa kullanım mesafesinde dahi “254 cm”lik geniş bir ekran açabilirken, 3 boyutlu Full HD görüntü kalitesi ve kablosuz görüntü aktarımı özellikleriyle her ortamda üstün bir projeksiyon deneyimi sunuyor.

"Yan projeksiyon", MHL (mobil yüksek çözünürlük linki) bağlantısı, “1.2x flexible zoom”, “10W” hoparlör gücü, 500:1 ANSI kontrast oranı, 2200 ansilümen parlaklık, “BrilliantColor™” renk uyum teknolojisi ve “DLP DarkChip3™” görüntü teknolojisine sahip “BenQ W1080ST+”, tamamen yeni Wireless Full Hd Kit ile uyumlu olarak çalışıyor.

1429087898_livingroomprojectorcampaignscenariophotowotxrxshortthrow01.jpg

Geniş Ekran Görüntüsünü Bir Odadan Diğerine Paylaşın!

W1080ST+ BenQ’nun geliştirdiği yeni nesil Full HD kablosuz aktarım teknolojisi, yan projeksiyon ve kısa atım özellikleri sayesinde evlerin tüm odalarında rahatlıkla kullanılabilecek en esnek ev sinema projeksiyon deneyimini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Mekan kısıtlaması yok. Metrelerce kablo döşeme sorunu yok. Odaları ve mobilyaları projektöre göre dizayn etme derdi yok. İlk kullanışta sadece bir kereliğine kurulumu yapılan yepyeni Kablosuz Full HD Kit ile dev ekranda Full HD keyfi “takıp çalıştırmak” kadar kolay. Kapsama mesafesi 30 metreye varn BenQ’nun benzersiz kablosuz aktarım teknolojisi ile bir odadan diğerine sıkıştırılmamış 1080p Full HD içerik aktarmak hem çok kolay hem de üstün performanslı. Kablosuz aktarım performansını daha da üst seviyeye çekmek için geliştirilen DFS (dynamic frequency selection) anti-parazit teknolojisi ile sinema keyfi istenmeyen kesintilerle bölünmüyor.

1429087911_livingroomprojectorcampaignscenariophotowotxrxshortthrow02.jpg

Mükemmel görsel şölen için “ISF” ile bağlantıya geçin!

“W1080ST+”ın sahip olduğu” ISFccc®” sertifikası sayesinde, kullanıcılar istedikleri takdirde “Imaging Science Foundation” (ISF) ile iletişime geçebiliyor ve projektörlerinin renk performansını evlerinin ortamına en uygun şekilde kalibre ettirebiliyorlar.

“W1080ST+” hem gözlere, hem kulaklara hitap ediyor!

Üstün Full HD görüntüsünün yanında, olağanüstü ses kalitesi ile filmlerin, videoların ya da oyunların tadını çıkaran kullanıcılar, ayrıca dahili olarak gelen “10W” hoparlörler ile profesyonel bir şekilde en derin bas sesler de dahil olmak üzere tüm sesleri eksiksiz olarak duyuyorlar. Önceden tanımlı modlarla ve ekolayzer ayarlarıyla ses tercihlerini de kolayca seçebiliyorlar.

Yüksek 2200 Ansi lümen parlaklık, 500:1 ansi kontrast oranı, 6 segmentli renk tekeri ve “BrilliantColor™” ile inanılmaz bir görsel deneyim sunan “W1080ST+”, “DLP DarkChip3™” ve “DMD” teknolojileri ile geliştirilmiş olduğu için derin ve gerçek siyahlar dahil olmak üzere en ufak detayları bile gözler önüne seriyor. 

Cep telefonunuzdaki görüntüleri dev ekranda izleyin! 

MHL (Mobil yüksek çözünürlük linki) teknolojisini içinde barındıran “W1080ST+” ile; “MHL” kablosu ya da "Roku" gibi 3’ncü parti aparatlar kullanılarak, MHL bağlantısına sahip akıllı cihazlardaki görüntüler de büyük ekranda kolayca paylaşılabiliyor.

Ürünle ilgili daha geniş bilgi için http://asteltr.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.