Bilgisayarlar artık kolunuzda! - Page 1

Lıfeband Touch:LG’nin çıkardığı bu ürün yaşam takip cihazı olarak adlandırılıyor. Hareket sensörleri sayesinde kullanıcının günlük aktivitesini, yürüyüş mesafesini ölçebiliyor. Akıllı telefonunuza gelen arama veya mesajları size uyarı olarak gönderebiliyor. Ayrıca nabız ölçme özelliği de var.

Bilgisayarlar artık kolunuzda! - Page 2

Cogıto:Hem analog kadran hem de dijital ekran özelliğine sahip olan bir saat. Akıllı telefonuza bağlanabilen bu cihaz, e-posta, SMS, takvim veya arama çağrı uyarısı yapabiliyor. Henüz sadece ön siparişi verilebilen bu saat, yıl içerisinde satışa çıkacak

Bilgisayarlar artık kolunuzda! - Page 3

Nabu:Akıllı bilezik olarak da adlandırılan Nabu’nun iki farklı ekranı var. İlk ekranda telefonunuza bir mesaj geldiğinin uyarısı yapılırken, diğer ekranda mesajı kimin gönderdiğini görebiliyorsunuz. iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir de uygulaması bulunuyor.

Bilgisayarlar artık kolunuzda! - Page 4

Wellograph: Safir kristal ve paslanmaz çelikten üretilen bu saat hem kullanıcının günlük aktivitelerini takip ediyor hem de anlık nabız bilgisi veriyor. iOS ve Android uygulamasına sahip olan bu saat yıl içerisinde satışa çıkacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.