Clipboard History 2

Güç içinde birçok kopyala - yapıştır işlemi yapıyorsanız, bu eklenti çok işinize yarayacak. Pano geçmişinizi saklayan eklenti, istediğiniz güne geri gitmenize ve kopyaladığınız öğeleri geri getirmenize izin veriyor.

Checker Plus for Gmail

Checker Plus, Gmail'de olmasını dilediğimiz bir dizi işlevi bize sunuyor. Bunlar arasında masaüstü uyarıları, Gmail'i açmadan epostaları okuyup silebilme, birden fazla hesabı daha kolay yönetebilme var. Eklenti, Google Inbox'la da çalışıyor.

.

.StayFocusd

İnternetin olumsuz yanı, dikkatinizi dağıtacak şeylerle dolu olması. Tam işinize konsantre olmaya başlamışken çınlayan bir Facebook uyarısı, Twitter'daki paylaşımınızı beğenenler ve diğer sitelerden gelen uyarılar, değerli zamanınızı çalabiliyor. StayFocusd, bu gibi zaman tuzağı sitelerde harcayabileceğiniz zamanı kısıtlıyor. Facebook, Twitter veya kendi belirlediğiniz sitelerde ne kadar zaman geçirebileceğinizi belirledikten sonra süreyi aşmanız halinde, bu sitelere ulaşamıyorsunuz. İddiaya göre engeli aşmanın kolay bir yolu da bulunmuyor.

GIF Delayer

30. yıl dönümüne yaklaştığımız GIF animasyonları, Reddit gibi sitelerde saatlerinizi alabiliyor. GIF dosyaları, sorunsuz değiller; örneğin tam olarak yüklenmemiş bir GIF dosyası sinirinizi bozabiliyor. GIF Delayer, GIF animasyonlarını tamamen yüklenmeden oynatmıyor. Böylece GIF'lerle ilgili bir sorunu ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.