1- Tap Strap Giyilebilir Klavye, Mouse ve Kontrolör
Parmak hareketlerinizi tıpkı gerçek bir fiziksel klavyeye basar gibi yönlendirerek yazı yazmanızı sağlayan bu cihaz, hem klavye, hem mouse hem de oyun kontrolörü olarak kullanılabiliyor.

2- Nike Adapt BB
Nike Adapt BB bağcıksız yapısı ve telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz, dijital sıkılık kontrolü sayesinde ortopedik rahatlığı bambaşka bir boyuta taşıyor.

3- Beddr SleepTuner Uyku ve Nefes Monitörü
Uyku esnasında yeterince oksijen alıp alamadığınızı ölçebilen bu ilginç cihaz, uyku kalitenizi ve uyku saatlerinizi ölçmekle kalmayıp nefes alıp verme düzeninizi de analiz edebiliyor.


20 saat kesintisiz çalışabilen bu sensör tek şarj ile birkaç gece uyku ve nefes analizi yapmanıza olanak sağlıyor.

4- Electricfoxy Ping
Mobil cihazınızla iletişim kurarak size sosyal ağlarda ileti paylaşma keyfi sunan bu kıyafet,  Facebook hesabınızla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor.


Kıyafeti uygun şekilde ayarladığınızda kapşonunu kapatıp açarak Facebook durumunuzu güncelleyebiliyorsunuz. Ayrıca kıyafetin omuz kısmında bulunan minik titreşim motoru, Facebook’tan mesaj aldığınızda haberdar olmanızı sağlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.