2. AppsComm L8 Akıllı Saat:Bluetooth V2.1 teknolojisine sahip AppsComm L8 modeli 5 - 10 metre arası çekim mesafesi sunabiliyor. 130mAh Lityum Polimer pil 3 saatte şarj olabilmekte ve 168 saat bekleme , 2-3 saatte konuşma süresi sunabilmekte. Telefondan gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. L8 modelinde arayanın adını ve numarasını görebilme özelliği sadece İOS işletim sistemine sahip telefonlar geçerlidir. Gelen mesajları görebilme özelliği ise sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda geçerlidir. Sosyal Medya hesaplarından gelen bildirimleri ve mesajlaşma servislerinden gelen mesajları gösterememektedir. Anti-Lost özelliği sayesinde telefonunuzla bağlantısı koptuğunda size uyarı verebiliyor. Saati isterseniz kolye olarakta kullanabilirsiniz. Appscomm L8 Akıllı Saatin Turuncu, Mavi , Açık Mavi, Siyah ve Yeşil olmak üzere 5 farklı renkleri bulunabiliyor. Ürünün fiyatı alışveriş sitelerinde 109 TL - 139 TL arasında değişebiliyor.

3. AppsComm P5 Akıllı Saat:Bluetooth V3.0 teknolojisine sahip AppsComm P5 modeli 5 - 10 metre arası çekim mesafesi sunabiliyor. 360 mAh Lityum Polimer pil 3 saatte şarj olabilmekte ve 90 saat bekleme, 4 saatte konuşma süresi sunabilmekte. Telefondan gelen aramaları cevaplayabilme, arayanın adını ve numarasını görebilme özelliğine sahip P5 modeli ile ayrıca telefonunuzdaki müzik çaları kontrol edebilir, gelen mesajları okuyup cevaplayabilir ve Facebook,Twitter,Whatsapp bildirimlerini görebilirsiniz.Remote Capture özelliği sayesinde telefonunuzun kamerasını akıllı saat ile kontrol edebilirsiniz. Anti-Lost özelliği sayesinde telefonunuzla bağlantısı koptuğunda size uyarı verebiliyor. Günlük Vakit Uyarıları özelliğine sahip P5 modeli, İlaç,Yemek.Ders,Özel Aktivitelerinizi hatırlatabiliyor. Cihaz, Hava Durumu, Adım Sayar, Kalori yakımı hesaplama ve Su Geçirmezlik özelliklerine de sahiptir. Appscomm P5 Akıllı Saatin Gri, Beyaz,Siyah ve Gold olmak üzere 4 farklı renkleri bulunabiliyor. Ürünün fiyatı alışveriş sitelerinde renk seçeneklerine göre 169 TL - 229 TL arasında değişebiliyor.

4. AppsComm P8 Pro Akıllı Saat:Bluetooth V4.0 teknolojisine ve çelik kasaya sahip AppsComm P8 modeli 5 - 10 metre arası çekim mesafesi sunabiliyor. 250 mAh Lityum Polimer pil 3 saatte şarj olabilmekte ve 150 saat bekleme, 4 saatte konuşma süresi sunabilmekte. Telefondan gelen aramaları cevaplayabilme, arayanın adını ve numarasını görebilme özelliğine sahip P8 modeli ile ayrıca telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilir, gelen mesajları okuyup cevaplayabilir ve Facebook,Twitter,Whatsapp,WeChat, Email bildirimlerini görebilirsiniz.Remote Capture özelliği sayesinde telefonunuzun kamerasını akıllı saat ile kontrol edebilirsiniz. Anti-Lost özelliği sayesinde telefonunuzla bağlantısı koptuğunda size uyarı verebiliyor. Günlük Vakit Uyarıları özelliğine sahip P8 modeli, İlaç,Yemek.Ders,Özel Aktivitelerinizi hatırlatabiliyor. Cihaz, Hava Durumu, Adım Sayar, Kalori yakımı hesaplama,Uyku Kalitesi hesaplama ve Hareketsizlik Uyarısı özelliklerine de sahiptir. Appscomm P8 Akıllı Saatin Gümüş, Beyaz,Siyah ve Rose olmak üzere 4 farklı renkleri bulunabiliyor. Ürünün fiyatı alışveriş sitelerinde renk seçeneklerine göre 189 TL - 249 TL arasında değişebiliyor.

5. Concord Smart Watch:Bluetooth V3.0 teknolojisine sahip Concord Smart Watch modeli 5 - 10 metre arası çekim mesafesi sunabiliyor. 230 mAh Lityum Polimer pil ile 200 saat bekleme, 3 saatte konuşma süresi sunabilmekte. Telefon rehberine erişebilme, Telefondan gelen aramaları cevaplayabilme, arayanın adını ve numarasını görebilme özelliğine sahip Concord Smart Watch ile ayrıca telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilir, gelen mesajları okuyabilirsiniz. ve Facebook,Twitter,Whatsapp bildirimlerini görebilirsiniz.Remote Capture özelliği sayesinde telefonunuzun kamerasını akıllı saat ile kontrol edebilirsiniz. Anti-Lost özelliği sayesinde telefonunuzla bağlantısı koptuğunda size uyarı verebiliyor. Concord Smart Watch modelinde 5 farklı alarm kurabilirsiniz. Cihaz, Adım Sayar ve Kronometre özelliğine de sahiptir. Concord Smart Watch modelinin Gümüş ve Gold olmak üzere 2 farklı renkleri bulunabiliyor. Ürünün fiyatı alışveriş sitelerinde renk seçeneklerine göre 119 TL - 159 TL arasında değişebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.