Donanım

Bisikletler de teknolojiyle tanışıyor

Bisiklet severlere müjde!

Bisikletler de teknolojiyle tanışıyor

Bu bisiklet hırsızlara karşı tam korumaya sahip. Bisikletlerin de teknolojiyle tanışmasının zamanı geldi de geçiyor. Özellikle düzlük şehirlerde önemli bir ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler aynı zamanda spor salonlarının da vazgeçilmezi. Wi-MM teknolojisi sayesinde bisikletlere alarm sistemi geliyor.

1381278751_screenshot.png

Bike+ olarak adlandırılan alarm sistemi bilgisayarınızla senkronize çalışıyor ve cihazınızı kontrol edebilmenizi sağlıyor. 3G radyo, GPS, Bluetooth, altimetre, ivme ölçer, 1300 mAh şarj edilebilir batarya ve flaş bellek girişi de bisiklet sürmenizi keyifli hale getirecek eklentiler arasında bulunuyor.

1381278780_dsc05709.jpg

200$’ın altında bir fiyatla sahip olacağınız bu uzaktan erişimli alarm sistemi sizi büyük zararlardan kurtarabilir. Ayrıca GPS ile bisikletiniz çalındığında tam koordinatlarına da ulaşabiliyorsunuz. Sadece çalıntı durumlarında değil bir çok durumda da işlevsel olarak kullanılabilir özellikler sunuyor.

Wi-MM şirketi hakkında daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.