Donanım

Böyle ekran görmediniz!

LG'den sıradışı bir ekran geliyor!


Son zamanlarda teknoloji marketlerindeki alışılmadık telefon ve tabletlere alıştık. Çok büyük ekranlı TV'ler de bizi şaşırtıyor fakat LG bu kez en cesur adımını attı.  LG IFA 2012'de 29 inç ekran boyutlu yeni EA93 monitörünü tanıttı.

Buraya kadar her şey normal. IFA koridorlarında en çok ilgi çeken noktalardan biri LG'nin yeni monitörünün 21:9 oranlarda olmasıydı. Bu demek oluyor ki, yeterince büyük ekran  boyunun yaklaşık iki katı kadar da genişliğe sahip. Ekran sizlere 4 panelli seçenekler sunuluyor.

2560x1080 ekran çözürünürlüğüne sahip cihaz çift monitör özelliği göstererek çoklu ekran sağlıyor. Monitörün ne kadar fiyatla geleceği konusunda henüz bir bilgi verilmiyor. EA93'ün Ocak ayında marketlerindeki yerini alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca fiyat konusunda 27 inç ekranlı IPS EA83'ün 800£ fiyatında olduğunu da bu noktada hatırlatmakta fayda var.

Yorumlar
Misafir
ben bundan istiyoruuumm:(:(
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.