Bu ay bulduğumuz en iyi saatler - Page 1

Yeni bir saat satın alma işlemi' ne kadar heyecan verici olsa da, ister ilk ister on beşinci deneyiminiz olsun, bu deneyimde biraz göz korkutucu bir şeyler de var.

Bu ay bulduğumuz en iyi saatler - Page 2

Genel olarak saatlerin karmaşık doğasında gezinmeye çalışmaktan bahsetmiyorum bile, sunulan seçim hacmi çok büyük. Bunu göz önünde bulundurarak, sizin için zor işi yaptık, en yeni saat sürümlerini oldukları gibi kullanışlı bir yerde derledik.

Bu ay bulduğumuz en iyi saatler - Page 3

PANERAI RADIOMIR


Panerai sadece bir saat değil, başka bir dünyaya davet sunuyor. Bu dünyanın bir kısmı dijitaldir ve her alıcıya zaman içinde kendini gösteren benzersiz bir NFT çizimi sunulur. Ve 50 alıcının her birinin, Panerai'nin restore edilmiş Thirties yatı Eilean ile Amalfi Sahili boyunca lüks bir geziye davet edildiği gerçek dünyada. Klasik Radiomir tasarımının sınırlı sayıda üretilen saati, teknenin restorasyonu sırasında kurtarılan bronz vurgular içeriyor. Kahverengi deri kayış, işlemeli bronz kasa arkası ve 45 mm paslanmaz çelik kasa. Üç günlük güç rezervine sahip elle kurmalı mekanik mekanizma. 100m'ye kadar su geçirmezlik.


35,000 Euro (panerai.com)

Bu ay bulduğumuz en iyi saatler - Page 4

BREITLING CHRONOMAT


Artık her Breitling, Breitling'in ikinci el saat satma veya takas etme platformu gibi diğer hizmetlere erişim sağlayan bir sahiplik kanıtı olan kendi NFT'sine sahip. Chronomat Automatic GMT 40, çift zamanlı ekrana, 40 mm çelik kasada otomatik harekete ve 200 m'ye kadar su geçirmezliğe sahiptir.


4,700 Euro (Breitling.com)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.