Donanım

Bu fırını akıllı telefon kontrol ediyor!

LG'den akıllı telefon ile kontrol edilen fırın geldi!


Teknoloji artık hayatımızda olduğu gibi evimizin de her alanında boy gösteriyor. Evdeki cihazlarımızıda artık akıllı telefonlarımızla kontrol edebilme imkanına sahibiz. Bunlara bir örnekte LG'den geldi.

Son olarak LG, akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilen Lightwave Oven isimli fırını üretti.  Akıllı fırın ilk olarak Güney Kore'de satışa sunuldu. Bu fırını kullanırken kullanıcılar akıllı telefonlara yükleyecekleri bir uygulama ile fırını uzaktan kontrol edebilecekler. Bu yöntem ile fırının derecesini ya da çalışma süresini ayarlamak mümkün.

1343738789_b1924ddc02.jpg


Halojen ışık
teknolojisine sahip olan Lightwave Oven, mikrodalga, ızgara, konveksiyon veya fermantasyon fırını olarakta kullanılabiliyor. 845 Won (yaklaşık 1350 TL) fiyat ile satışa sunulan fırın şu an için yalnızca Güney Kore'de piyasada olacak.  Lightwave Oven'ın önümüzdeki günlerde diğer ülkelerde de satışa sunulması planlanıyor.

1343738826_lg-lightwave-oven.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.