Donanım

Bu kask X-Ray görüşü sağlıyor

X-Ray görüşü sağlayan kask ile oyun oynamak çok daha heyecanlı olacak

Bu kask X-Ray görüşü sağlıyor

Böyle kickstar projelerinin gerçek hayata geçirilmiş versiyonlarını görmek çok iyi oluyor. Aircraft gibi hava oyunlarında kullanıcının hem pilot görüşünü hem de çevreden gelen tehditleri görmesi gerekir.

Böylece hem uçağı kontrol etmek hem de uçağın hedefindeki cisimlerle savaşmak oyunun heyecanını artırır. Yeni Eurofighter Typhoon, pilot görüşünü bu kask sayesinde beyninize yerleştiriyor.

1375668932_original-2.jpg

Gözlerinize bağlanan kask uçağın elektronik beyniyle bağlantı kuruyor. Kask'ın içindeki her şey IR LED'ler ile aydınlatılıyor. 3 sensör sayesinde pilotun kafasındakiler LED'lerle belirleniyor. Açılar ve doğrultu bu şekilde görülüyor.

40 dereceye kadar müsamahalı binokülar ekran pilotun görüşünde doğru doğrultuya yönelmenizi sağlıyor. Bugüne kadar gördüğünüz tüm hedef sistemlerden daha iyi deneyim sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Ayrıca sistem düşman algıladığında sizi o yöne doğru uyarabiliyor.

Yorumlar
Misafir
admin bunun fiyatı hakkında bilgi verirmsin
Cevapla
Misafir
aynen fena değil
Cevapla
ali
Guzel cihaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.