Donanım

Bu Mouse'un benzeri yok! (Video)

evoMouse adındaki bu cihaza dokunmanıza gerek yok.

Bu Mouse'un benzeri yok! (Video)

Hemen hepimizin evinde bir masaüstü ve dizüstü bilgisayar mutlaka vardır. Bu bilgisayarlar da harici olarak kullandığımız mouse'lar işlerimizi hızlı bir şekilde yapmamızı imkan sağlayabiliyor.  Peki dokunmadan işlemlerinizi ve cihazınızı yönetmenizi sağlayacak bir fareniz olsun istermiydiniz? Cevabınız Evet'se o zaman evoMouse ile tanışabilirsiniz.

 1389731312_img20140114220201.jpg

evoMouse adlı bu fareyi özel yapan şey, dokunduğunuz herhangi bir cihazın olmaması. El hareketlerinize takip ederek işlem yapmanızı sağlıyor. evoMouse'u Mac, iPhone, iPad, Windows, ve Android ürünleri ile uyum içerisinde çalıştırabiliyorsunuz. Bluetooth teknolojisini kullanan cihaz, bu özelliğe sahip olmayan bir ürün ile kullanmayı planlamanız ihtimaline karşı, USB bağlantı kablosu ile geliyor.

1389731350_img20140114210329.jpg

Ayrıca, evoMouse IR ile çalışıyor ve tabii ki bunun anlamı da düz ve pürüzsüz bir yüzey olduğu takdirde bir touchpad gibi kullanabiliyorsunuz. Cihazı kullanırken yapmanız gereken şey, parmaklarınızı belirlenmiş şekillerde hareket ettirerek, gereken komutları vermeniz. Ayrıca evoMouse, normal bir farenin sahip olduğu hemen her özelliği bünyesinde barındırıyor.

Dilerseniz aşağıdan ürünle ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.