Günümüzde mobil olarak yönetebileceğimiz cihaz sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle de ev aletleri bu anlamda, kullanım oranı en hızlı artan cihazlar arasında yer alıyor.


Akıllı prizler, akıllı lambalar, akıllı TV'ler, robot süpürgeler, akıllı mutfak aletleri, akıllı termostatlar, akıllı beyaz eşyalar, akıllı kameralar gibi birbirinden kullanışlı akıllı ev sistemleri bunlardan sadece bazıları. Peki akıllı cihazlarımız bize neler kazandırıyor? Yeni nesil teknolojik ev aletlerinin hayatımıza girmesiyle, rahatlık ve konfor, güvenlik, uzaktan kontrol, erişilebilirlik, tasarruf ama en büyük kazancımız ise, herkesin en çok istediği şey olan zaman oluyor.


Elbette bu içeriğimizde robot süpürgeleri ele alacağız. Robot süpürge alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar var. Avantajlarını ve dezavantajlarını bilmeniz gerekiyor. Örneğin; robot süpürge için uygun olup olmadığına karar vermek için evinizi inceleyin. Merdiven var mı, yerden kablo geçiyor mu, kanepe altlarınız dar mı vb gibi. Sonrasında bütçenize karar vermelisiniz. Robot süpürgeniz haritalama vb özel uygulamalara sahip mi? (Bu sayede evinizin yapısını hafızaya alarak, nereyi ne zaman temizleyeceğini daha iyi hesaplar), mop özelliği olup olmadığı, vakum gücünün yeterli olup olmadığı gibi bazı özellikler.


Biz bu içeriğimizde alabileceğiniz en üstün özelliklere sahip robot süpürgeleri listeledik. Ancak modeller alabileceklerinizin en iyisi olduklarından, fiyatlarının da oldukça pahalı olduğunu belirtelim.


İşte alabileceğiniz en iyi robot süpürgeler!

Neato Robotics D10


Fiyat: 26.110,00 TL

Neato Robotics D10


Emiş Gücü Kontrolü:
Mobil Uygulama İle
 
Çalışma Süresi:
300 dk
 
Aşılabilir Yükseklik:
20 mm
 
Wi-Fi:
Var
 
Haritalama :
Var
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Var
 
Otomatik Şarj:
Var
 
Islak Mop:
Yok

iRobot Roomba s9+


Fiyat: 24.999,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.