Bu TV'ler tam bir fiyat/performans ürünü! Üstün özellikler, uygun fiyatlara! - Page 1

Akıllı TV'ler yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı haline gelen elektronik cihazlarımızın başında geliyor. TV izlemenin yanı sıra, platformlar ve çeşitli uygulamalar üzerinden film, dizi ve belgesel izlemek ya da oyun konsolları üzerinden oyun oynayabilmek için de kullanıyoruz. Hatta günümüzde yaygın olarak kullanılmasa da görüntülü görüşmeler yapmak için kullandığımız TV'ler dahi mevcut.


Dolayısı ile kullanıcılar, detaylıca bir inceleme sonrasında en işlevsel ve en kaliteli TV ürününü bulmak için çabalıyorlar. Ancak TV alırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur mevcut. Bu unsurlar arasında izleyeceğimiz mesafe oranına göre uygun boyuta sahip TV seçmek önemlidir. Zira karar verirken televizyonu koyacağınız odanın büyüklüğünü, izleme mesafenizin ne kadar uzak olacağını ve ne kadar büyük bir ekranla televizyon izlemeyi sevdiğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyacımız doğrultusunda özelliklere sahip olmasına dikkat etmek, en önemlisi de tercih edeceğimiz TV'ler arasında en uygun fiyata sahip olanını tespit etmek ön planda geliyor.


Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda, üstün özelliklerine nazaran, cezbeden fiyatları ile dikkat çeken akıllı televizyonları sizler için bir araya getirdik! Adeta fiyat/performans ürünü olarak nitelendirebileceğimiz bu TV'leri, listemizden hep birlikte inceleyelim. Listemizde 2.500 TL'nin altında modeller dahi mevcut!

Bu TV'ler tam bir fiyat/performans ürünü! Üstün özellikler, uygun fiyatlara! - Page 2

Philips 43PUS7805


Fiyat: 4.686,27 TL

Bu TV'ler tam bir fiyat/performans ürünü! Üstün özellikler, uygun fiyatlara! - Page 3

Philips 43PUS7805


Ekran Boyutu:
43 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
Ultra HD (4K)
 
Ekran:
LED
 
Ses Çıkış Gücü (RMS):
20 W
 
Çıkış Yılı:
2020
 
Smart TV:
Var
 
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
 
Enerji Tüketim Sınıfı:
A

Bu TV'ler tam bir fiyat/performans ürünü! Üstün özellikler, uygun fiyatlara! - Page 4

Toshiba 43UA3A63DT


Fiyat: 4.799,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.