Audacity

Şarkılarınızı, ses dosyalarınızı düzenlemek istediğinizde, uzun uzun kurulan, ağır ağır çalışan, hatta çoğu zaman ücretli ve de pahalı müzik düzenleme yazılımlarına ihtiyacınız yok.

CDex

CD'lerin içindeki dosyaları parçalara ayırıp istediklerinizi almanızı sağlayan çok kullanışlı bir CD Ripper yazılımı. İşi bittikten sonra bilgisayarı da kapatıyor. Dolayısıyla MP3'e çevirmek istediğiniz müzik cd'nizi takın, yazılımı çalıştırın ve uyumaya gidin. Sabah şarkılarınız MP3 klasörünüzde hazır.

MP3tag

MP3 şarkılarınıza kolayca etiketler, sanatçı isimleri ve metadata verileri eklemenizi sağlayan kullanışlı bir müzik arşivi yazılımı.

Pidgin

Google Talk, Windows Live Messenger ve Skype gibi popüler mesajlaşma uygulamalarının tek bir uygulama içinden kullanılabildiğini düşünün... Başka bilgisayarlarda çalışırken her bir uygulamayı tek tek kurmak zorunda kalmadan Pidgin üzerinden listelerinize ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.